Przekazujemy wiedzę teoretyczną i uczymy praktycznych umiejętności
Przekazujemy wiedzę teoretyczną i uczymy praktycznych umiejętności, Promyk Szkoła jak Dom. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8511048087
REGON: 321425314
Rok założenia:
1993
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zachęcamy do zapisywania uczniów na zajęcia w Niepublicznej Szkole Podstawowej Promyk – Szkoła jak Dom, która znajduje się w Szczecinie. Nasz program nauczania skupia się zarówno na przekazaniu wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności. Do uczniów podchodzimy w indywidualny sposób dokładając wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Oferta

Szkołę Promyk stworzyliśmy z myślą o rodzicach, którzy szukają dla swoich dzieci miejsca, gdzie mogą one rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także poznawać świat i uczyć się kreatywnego myślenia. Zatrudniamy grono doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pedagogów, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego ucznia i zapewniają bezpieczeństwo.

Zajęcia w szkole Promyk odbywają się w szesnastoosobowych klasach. Dysponujemy przestronnymi i w pełni wyposażonymi salami edukacyjnymi. Ponadto posiadamy niezbędne pomoce dydaktyczne, dzięki czemu dzieci z łatwością przyswajają nowy materiał. Warto zaznaczyć, że lekcje przeprowadzamy zgodnie z podstawą programową, którą wzbogacamy o dodatkowe treści. Dzieci w naszej szkole uczymy samodzielności, kreatywności oraz posługiwania się językami obcymi.

W szkole codziennie odbywają się lekcje języka angielskiego, a dwa razy w tygodniu także niemieckiego. Ponadto dzieci mają możliwość udziału w zajęciach, które mają na celu rozwój ich licznych talentów. Dla uczniów przygotowaliśmy szereg zajęć sportowych, w tym doskonalących ich umiejętności pływackie, grę w piłkę nożną, czy tez karate. Ponadto prowadzimy lekcje tańca i śpiewu oraz gry na różnego rodzaju instrumentach. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych uczniów prowadzimy lekcje robotyki, szachów, a także zajęcia literackie, plastyczne i matematyczne.

Niewątpliwym atutem naszej szkoły jest także fakt, że na każdym etapie nauki uczniowie są także objęci opieką logopedów i psychologa. Warto także wspomnieć, że w szkole działa świetlica, a uczniom podawane są smaczne, domowe posiłki.

Oferta szkoły Promyk to między innymi:
  • lekcje języków obcych,
  • nauka języka angielskiego,
  • nauka języka niemieckiego,
  • zajęcia karate,
  • lekcje tańca,
  • lekcje śpiewu,
  • nauka gry na instrumentach,
  • lekcje robotyki,
  • lekcje szachów,
  • zajęcia literackie.
Dodatkowe informacje na temat szkoły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci do szkoły Promyk.

Wideo

Kontakt

Kontakt Promyk Szkoła jak Dom. Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Promyk Szkoła jak Dom. Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Promyk Szkoła jak Dom. Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
22.01.2016
Super szkoła z bardzo indywidualnym podejściem i z wieloma zajęciami dodatkowymi, dzięki temu nie musimy po południu wozić dzieci na dodatkowe zajęcia. w ramach lekcji mają angielski codziennie, basen, karate, tańce, szkoła muzyczna również w godzinach lekcyjnych Moje córki chętnie tam chodzą szczerze polecam