Profesjonalne akcje marketingowe
Profesjonalne akcje marketingowe, Promotion PL, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9581003989
REGON: 192745484
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma Promotion 360 to ogólnopolska agencja marketingowo-eventowa. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku z siedzibą w Gdyni.

Oferta

Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii reklamowych i akcjach promocyjnych. Pracownicy naszej agencji to osoby pełne energii i zapału, z pasją realizujące podjęte zlecenia.

Dla naszej agencji pracuje liczna ilość hostess, modelek i fotomodelek. Akcje, które prowadzimy, wykonujemy kompleksowo. Dbamy o to, by stworzyć pozytywny wizerunek Państwa firmy.

Organizujemy:
  • eventy,
  • imprezy,
  • koncerty,
  • pikniki rodzinne,
  • imprezy firmowe.
Prowadzimy także kampanie reklamowe oraz zajmujemy się otwarciami galerii handlowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy także sesje zdjęciowe oraz pokazy mody. Piszemy scenariusze akcji promocyjnych i organizujemy degustacje i samplingi. Zajmujemy się obsługą imprez integracyjnych, targów i konferencji.

Zatrudniani przez nas pracownicy to najlepsze hostessy, promotorzy i supervisorzy. Dysponujemy profesjonalnym studiem PR i działem kreacji, dzięki czemu swoich klientów obsługujemy kompleksowo.

Gwarantujemy Państwu organizację niepowtarzalnej imprezy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Artykuły

Co warto wiedzieć o agencji reklamowej ATL?
Co warto wiedzieć o agencji reklamowej ATL?
ATL to termin określający jedną z form reklamy, która działa poprzez media i dzięki temu dociera do klienta masowego. Dowiedz się więcej o zaletach ATL.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Promotion PL

Promotion PL, Gdynia

Opinie (1)

Opinie o firmie Promotion PL

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Maks
Maks
4.0
28.09.2019
Agencja Promotion zorganizowała kompleksowo akcję promocyjną mojej firmy i od razu po evencie zauważyliśmy natychmiastowy wzrost zainteresowania klientów. Wszystko w bezpiecznych warunkach, a zabawa cudowna!