Projektowanie budynków i instalacji
Projektowanie budynków i instalacji , Promiast Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6440516202
REGON: 001395420
KRS: 0000193514
Dodatkowe kontakty:

501 026 002

Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Promiast znajduje się w Sosnowcu. Przedsiębiorstwo zajmuje się usługami projektowymi oraz przeglądami i nadzorami. Działa w branży od 1989 roku, a przez ten czas zdobyło liczne wyróżnienia, np. nominację do tytułu modernizacji roku 2002 na Targach Pomorskich „Romex” w Bydgoszczy oraz statuetkę i złoty certyfikat Firma godna zaufania – Gold. Usługi świadczy na terenie całej metropolii śląskiej, w tym w tym Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Czeladzi, Będzinie Mysłowicach, Chorzowie, Gliwicach, Rybniku i innych miastach.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Podstawą firmowej oferty Promiast jest projektowanie budynków i instalacji. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego takie zlecenia i zawarcie w nim wszystkich ważnych dla klienta danych. Projekty wstępne i wykonawcze jakie przygotowywane są w pracowni to:
  • projekty domów jednorodzinnych
  • projekty obiektów mieszkalnych
  • projekty sklepów
  • projekty budynków usługowych
Klienci mogą również zlecić przygotowanie projektu modernizacji, adaptacji i remontu wnętrza oraz elewacji, a także zamówić plany instalacji. W biurze projektowane są instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, grzewcze oraz gazowe. Możliwe jest też zaprojektowanie wentylacji, termomodernizacji i podjazdów dla niepełnosprawnych.

W ramach kompleksowej oferty pracownicy biura Promiast wykonują też audyty energetyczne, które są podstawą do szukania oszczędności w ogrzewaniu i biorą udział w inwentaryzacjach: zarówno budowlanych, jak i instalacyjnych. Na ofertę składa się też nadzór autorskie nad pracami, zakładanie ksiąg budowlanych oraz kosztorysowanie prac. Uprawnienia, które posiadają pracownicy firmy pozwalają im również na wycenę nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych. Wyceny wykonywane są dla potrzeb kredytowych, podatkowych, a także przed wydzieleniem budynku lub lokalu z danej nieruchomości.

Uzupełnieniem oferty są przeglądy kominiarskie. Kominiarze sprawdzają szczelność, drożność i prawidłowe wykonanie kominów. Przeglądy wykonywane są co roku lub raz na pięć lat.

Więcej informacji dotyczących firmy Promiast można znaleźć na stronie internetowej, natomiast kontakt najlepiej nawiązać telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Promiast Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego

Promiast Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego, Sosnowiec

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Promiast Sp. z o.o. Biuro projektów i nadzoru budowlanego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał G.
Michał G.
5.0
13.01.2016
Firma profesjonalnie wykonująca swoje usługi, Polecam.