Kompleksowe usługi rachunkowe
Kompleksowe usługi rachunkowe, Promet sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211018956
REGON: 01117280100000
KRS: 0000043305

O firmie

W biurze rachunkowym Promet świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. W branży działamy już od 1995 roku. Osobami zarządzającymi firmą są Lucyna Kocot i Ewa Grzechnik.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa księgowa osób prywatnych oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych związanych również z handlem zagranicznym. Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym i księgowym.

Oferujemy pełną obsługę księgowo-podatkową osób fizycznych oraz prawnych:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ewidencji dla potrzeb rozliczeń podatku VAT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, analiz finansowych na wewnętrzne potrzeby Klienta.
Ponadto zapewniamy pełną obsługę kadrowo-płacową zatrudnianych pracowników, w tym prowadzenie dokumentacji płacowej pracowników czy rozliczenia z ZUS, PFRON, Urzędem Skarbowym. W zakres naszych obowiązków wchodzi również pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, a także przekształceniu spółek.

W ramach usług księgowych załatwiamy sprawy w Urzędach Skarbowych i ZUS oraz inne związane z kredytami bankowymi dla firm, dotacjami z Urzędu Pracy oraz Unii Europejskiej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Promet.

Artykuły

Jakie usługi księgowe oferuje biuro rachunkowe Promet?
Jakie usługi księgowe oferuje biuro rachunkowe Promet?
Nawet niewielka firma potrzebuje profesjonalnej pomocy w kwestii prowadzenia księgowości. Sprawdź, jakie usługi oferuje biuro rachunkowe Promet z Warszawy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Promet sp. z o.o.

Promet sp. z o.o., Warszawa

Opinie (5)

Opinie o firmie Promet sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Nadia
Nadia
4.0
26.05.2022
Atrakcyjne ceny za usługi. Bardzo dobry kontakt z biurem. Myślę, że to cechy ważne dla każdego przedsiębiorcy.
Liza
Liza
5.0
04.03.2022
Godne polecenia biuro rachunkowe. Można im w pełni zaufać. Pilnują terminów złożenia wszystkich dokumentów w urzędach i biorą na siebie odpowiedzialność za ich prawidłowe uzupełnienie.
Wojtowicz
Wojtowicz
5.0
19.01.2022
Gdy moja firma zaczęła się rozrastać, biuro pomogło mi w przekształceniu jej w spółkę. To prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na wykonywanej przez siebie pracy.
Konrad
Konrad
5.0
21.11.2021
Korzystam z ich usług od czasu gdy założyłem działalność. Pomogli mi wdrożyć się w sprawy księgowe i mogłem liczyć na ich pomoc nawet w najmniejszych sprawach. Zawsze poświęcali mi czas, dlatego zostałem ich stałym klientem.
Dawid
Dawid
5.0
30.09.2021
Najlepsze biuro rachunkowe. Księgowi są doskonale zorientowani w obowiązujących przepisach i potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie dla firmy.