Szkolenia językowe dla każdego
Szkolenia językowe dla każdego, Prolang Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943130447
REGON: 380687057
KRS: 0000738905
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma Prolang znajduje się we Wrocławiu. Ponadto prowadzimy zajęcia językowe w największych miastach w Polsce, w tym w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Szczecinie. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń językowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2002 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 100 000 godzin kursów językowych.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Prolang jest prowadzenie kursów językowych dla firm. Podejmiemy się prowadzenia szkoleń z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz francuskiego, a także włoskiego. Oferujemy naukę specjalistycznego słownictwa z takich branż jak: prawo, medycyna, finanse, bankowość, HR, IT czy logistyka. Prowadzimy zarówno zajęcia językowe indywidualne, jak i w małych grupach (1-6 osób).

Ponadto nasza oferta obejmuje także usługi translatorskie. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy tłumaczenie stron internetowych oraz prezentacji biznesowych. Proponujemy także przekład korespondencji i dokumentów firmowych. Zajmujemy się również wykonywaniem korekt stylistyczno-ortograficznych tekstów obcojęzycznych oraz polskich.

Ciekawym pomysłem na naukę są kursy językowe wyjazdowe. Zajęcia odbywają się w szkole w Cambridge z akredytacją British Council.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która ma także bogatą wiedzę. Nieustannie dążą do poszerzania swoich umiejętności. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Służymy pomocą.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Prolang.

Artykuły

Dlaczego warto uczyć się języków obcych i jak to zrobić szybko i skutecznie?
Dlaczego warto uczyć się języków obcych i jak to zrobić szybko i skutecznie?
Nauka języków obcych przychodzi Ci z trudem? Nie musi tak być! Odrobina samozaparcia i kilka zasad to wszystko, czego potrzebujesz, by uczyć się skuteczniej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Prolang Sp. z o.o.

Prolang Sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Prolang Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łucja
Łucja
5.0
12.05.2019
Profesjonalne kursy językowe, polecam.
Adrianna
Adrianna
5.0
05.03.2019
Usługi translatorskie na wysokim poziomie, polecam!
Bartek
Bartek
5.0
06.01.2019
Musiałem szybko nauczyć się języka włoskiego. Skorzystałem z oferty firmy Prolang i nie żałuję. Jestem zadowolony, teraz porozumiewam się w języku włoskim bez problemów! Super, polecam.
Cezary
Cezary
5.0
13.11.2018
Bardzo profesjonalna firma, dzięki nim nauczyłem się języka angielskiego w kilka miesięcy. Jestem wdzięczny. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Polecam serdecznie.