Skupujemy surowy kit pszczeli
Skupujemy surowy kit pszczeli, Prokit, Kazimierów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5211058683
REGON: 015435284
Rok założenia:
2003

O firmie

Firma Prokit istnieje na rynku nieprzerwanie od 2003 roku. Nasza siedziba mieści się w Kazimierowie, w powiecie mińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się skupem surowego kitu pszczelego od pszczelarzy i spółdzielni pszczelarskich na terenie całej Polski, a nawet z krajów Ameryki Południowej. Właścicielem firmy jest Miłosz Górecki.

Oferta

Głównym profilem firmy Prokit jest skup propolisu, który później sprzedajemy właściwie do wszystkich krajów Unii Europejskiej: Polski, Niemiec, Francji, Finlandii, a także Rosji czy nawet Japonii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zaufało nam wiele osób.

Na zlecenie klientów oferujemy również sprzedaż innych produktów pszczelich, takich jak:
  • miód,
  • pyłek kwiatowy,
  • mleczko pszczele,
  • jad pszczeli.
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i hurtowymi, oferując propolis surowy najwyższej jakości, w partiach po 200-300 kg pochodzenia polskiego, ukraińskiego czy południowoamerykańskiego.

Propolis można do firmy Prokit dostarczać osobiście lub pocztą, a w przypadku większych partii ponosimy koszty transportu. Zapewniamy natychmiastową zapłatę. Ceny ustalamy indywidualnie. Po otrzymaniu przesyłki, towar jest dokładnie sprawdzany, gdyż powinien spełniać pewne wymogi jakościowe. Barwa powinna być żółta do ciemnobrunatnej, często z zielonkawym lub czerwonawym odcieniem. W zapachu propolis powinien być przyjemny, balsamiczny.

Ważna jest również konsystencja propolisu. W temperaturze poniżej 20℃ twarda i łamliwa, a powyżej lepka i plastyczna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pracujemy według procedur HACCP. Znajdujemy się pod stałym nadzorem Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Prokit.

Kontakt

Kontakt Prokit

Prokit, Kazimierów

Opinie (0)

Opinie o firmie Prokit