Oferujemy usługi projektowe
Oferujemy usługi projektowe, Projektowanie i Nadzory Budowlane Kamil Maciejewski, Golub-Dobrzyń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8781725758
REGON: 340920444
Rok założenia:
2011

O firmie

Projektowanie i Nadzory Budowlane to firma istniejąca już od 2011 roku, której założycielem jest Kamil Maciejewski. Siedziba naszej działalności mieści się w Golubiu-Dobrzyniu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Zajmujemy się zarówno projektowaniem budynków oraz wnętrz, jak i częścią formalno- prawną. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy sprawnie zrealizują każde zlecenie. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi oraz biznesowymi.

Sporządzamy projekty konstrukcyjne, projekty budynków usługowo-handlowych, sal weselnych, hoteli oraz pensjonatów. Dodatkowo projektujemy osiedla, a także domy jednorodzinne i wielorodzinne.

Zapewniamy także usługi w zakresie adaptacji projektów, takich jak:
  • projekt zagospodarowania terenu wraz z opisem,
  • projekt szamba lub przydomowej oczyszczalni biologicznej,
  • projekt przyłącza wodociągowego,
  • projekt przyłącza kanalizacji sanitarnej.
Ponadto oferujemy Państwu także swoją pomoc przy uzyskiwaniu warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej oraz warunków przyłączenia do sieci gazowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba firmy Projektowanie i Nadzory Budowlane mieści się w Golubiu- Dobrzyniu, a więcej informacji znajdą Państwo na załączonej stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Projektowanie i Nadzory Budowlane Kamil Maciejewski

Projektowanie i Nadzory Budowlane Kamil Maciejewski, Golub-Dobrzyń

Opinie (0)

Opinie o firmie Projektowanie i Nadzory Budowlane Kamil Maciejewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.