Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6252472121
Rok założenia:
2020

O firmie

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno! Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo dobrymi pływakami i chcecie zacząć profesjonalny trening, czy kompletnie nie potraficie pływać i potrzebujecie nauki od podstaw, zapraszamy do kontaktu. Firmę Projekt Sport założyliśmy z myślą o dzieciach, ale także osobach dorosłych, które chciałyby podszkolić swoje umiejętności w pływaniu. Działamy już na kilku basenach w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Właścicielką firmy jest Angelika Liszyk - magister fizjoterapii i absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Oferta

Firma Projekt Sport, którą założyliśmy, pragnie Państwu zaoferować pomoc w nauce pływania, dla Was, lub dla Waszych pociech. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać wiadomość przez portal społecznościowy lub wysłać e-maila, a na pewno się odezwiemy.

Zawsze przed rozpoczęciem współpracy dopytujemy o ważne szczegóły, które będą miały wpływ na plan treningowy, takie jak: doświadczenie w pływaniu, nastawienie do wody, ewentualne treningi, na które już Państwo uczęszczaliście i oczywiście godziny naszych zajęć.

Na pływalni realizujemy następujące formy nauki pływania:
  • doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • trening pływacki z doskonaleniem pływania
  • nauka pływania od podstaw
  • swobodne pływanie
  • aqua aerobik
W naszej ofercie znajdują się albo zajęcia grupowe, albo trening personalny. Zajęcia indywidualne prowadzimy również na basenie SP29.

Warto wybrać akurat nas, ponieważ od wielu lat pasjonujemy się pływaniem, sportami wodnymi oraz innymi formami aktywności fizycznej. Każdy nasz członek zespołu to wykwalifikowany instruktor nauki pływania.

W trakcie zajęć dla dzieci każdemu uczestnikowi poświęcamy odpowiednią ilość uwagi, co przekłada się na szybką naukę, a także wdrażamy mnóstwo zabaw, dzięki czemu dzieciaki nie nudzą się, a pływanie sprawia im prawdziwą przyjemność.

W razie potrzeby nasi instruktorzy pływają razem z podopiecznym i zapewniają maksimum bezpieczeństwa osobom, które nie czują się pewnie w wodzie.

Wszystkie ćwiczenia można robić we własnym tempie, ponieważ zajęcia dostosowujemy do poziomu uczestników.

Dobieramy też takie lokalizacje basenów, gdzie łatwiej będzie Państwu dowieźć dzieci.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - firma Projekt Sport w Dąbrowie Górniczej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Projekt Sport Angelika Liszyk

Projekt Sport Angelika Liszyk, Dąbrowa Górnicza

Opinie (0)

Opinie o firmie Projekt Sport Angelika Liszyk