Specjalistyczne projektowanie wnętrz
Specjalistyczne projektowanie wnętrz, Projekt Designe Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992844224
REGON: 380053967
KRS: 0000729144
Branża:

O firmie

Firma Projekt Designe znajduje się na terenie Wrocławia. Prowadzimy biuro usług projektowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

To, co wyróżnia nas spośród konkurencji, to bez wątpienia długa historia firmy. W biurze Projekt Designe usługi projektowe świadczymy już od ponad dwudziestu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że wykonywana przez nas praca stoi na najwyższym poziomie. Obsługujemy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa.

Jednym z przedmiotów naszej działalności jest projektowanie wnętrz domów, mieszkań i apartamentów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je zgodnie z otrzymanymi wytycznymi - w końcu to zadowolenie klienta jest w tym wszystkim najważniejsze.

Oferujemy:
  • projekty salonu,
  • projekty kuchni,
  • projekty garderoby,
  • projekty sypialni.
Jednak domy i mieszkania to nie wszystko. W firmie Projekt Designe zajmujemy się także projektowaniem wnętrz sklepów, biur i kamienic.

Przygotowujemy wizualizację wnętrz oraz wybieramy materiały i kolorystykę. Sprawujemy pełen nadzór nad realizacją projektu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biuro projektowego.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Projekt Designe Sp. z o.o.

Projekt Designe Sp. z o.o., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Projekt Designe Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Pablo Kamoda
Pablo Kamoda
5.0
04.05.2022
Dbają o klienta. I ja to szanuję.
Dominik
Dominik
5.0
31.03.2022
Potrzebowaliśmy kogoś do wykonania projektu mieszkania. Trafiliśmy na ogłoszenie od tego biura i trochę w ciemno się zdecydowaliśmy. To był strzał w dziesiątkę! :)