Profesjonalna księgowość dla twojej firmy!
Profesjonalna księgowość dla twojej firmy!, PROGRESS Biuro Rachunkowe Katarzyna Mąkol, Radziejowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381068570
REGON: 369465760
Rok założenia:
2018

O firmie

Biuro Rachunkowe „Progress” jest zlokalizowane w Radziejowicach, na terenie powiatu żyrardowskiego, w województwie mazowieckim. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz rachunkowe. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Katarzyna Mąkol.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Nasza firma to przede wszystkim kompleksowa obsługa rachunkowa, księgowa i finansowa przedsiębiorstw. Prowadzimy naszą firmę już od półtora roku. Rozwijamy się w sposób dynamiczny i nieustannie aktualizujemy naszą wiedzę tak, by być przygotowanym do nawet najtrudniejszych zadań. Nasza oferta skierowana jest głównie w stronę małych i średnich przedsiębiorstw.

Świadczone przez nas usługi to między innymi:
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • rozliczenia z ZUS,
  • rejestry VAT,
  • wyprowadzanie zależności,
  • pogotowie księgowe.
Dodatkowo zajmujemy się kompleksowymi usługami kadr i płac. W ramach tej działalności sporządzamy umowy o pracę, świadectwa pracy oraz rozliczenia z pracownikami. Jak każda profesjonalna księgowość zajmujemy się również doradztwem podatkowym, deklaracjami podatkowymi (VAT, CIT, PIT) itd.

Prowadzanie ksiąg rachunkowych w naszym wykonaniu to przede wszystkim sporządzanie ewidencji podatkowej, dokumentacja środków trwałych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to zespół wykwalifikowanych księgowych, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę na temat prawa podatkowego i finansów, są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Czym jest jednolity plik kontrolny?
Czym jest jednolity plik kontrolny?
Jednolity plik kontrolny został wprowadzony w działanie przedsiębiorstw dla usprawnienia prac związanych z kontrolą podatkową ze względu na formę elektroniczną

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PROGRESS Biuro Rachunkowe Katarzyna Mąkol

PROGRESS Biuro Rachunkowe Katarzyna Mąkol, Radziejowice

Opinie (11)

Opinie o firmie PROGRESS Biuro Rachunkowe Katarzyna Mąkol

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
25.03.2021
Księgowość na najwyższym poziomie. Bez dwóch zdań to jedno z najlepszych biur rachunkowych, z którymi pracowałem.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
09.01.2021
Bardzo mi pomogli kiedy reprezentowali mnie przed Urzędem Skarbowym. Sytuacja była dosyć nieprzyjemna i wydawała się stracona, ale udało im się odwrócić wszystko. Polecam!
Paula
Paula
5.0
14.11.2020
Od jakiegoś czasu zajmują się księgowością w mojej firmie. Mogę tylko polecić, dokładnie wiedzą co robić i sami często podsuwają korzystne rozwiązania.
Natalia
Natalia
5.0
15.09.2020
Profesjonalne biuro księgowe. Znają się na księgowości, pomagają od ręki, a przede wszystkim biorą za to uczciwe pieniądze.
Max
Max
5.0
24.07.2020
Godne zaufania biuro rachunkowe. Zostawiłem im księgi do prowadzenia i nie mogę nawet na nic narzekać. Dla mnie 10/10!
Kajetan
Kajetan
5.0
28.05.2020
Najlepsze biuro rachunkowe w Radziejowicach i w okolicy pewnie też! Stały kontakt, profesjonalne i uprzejme podejście do klienta, a przede wszystkim fachowa obsługa.
Edek
Edek
5.0
02.03.2020
Korzystam z ich usług już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że dużej mierze udało mi się usprawnić procesy związane z formalnościami z pracowników.
Noemi
Noemi
5.0
12.01.2020
Znajoma poleciła mi to biuro kiedy szukałam osób, które zajmą się prowadzeniem ksiąg w mojej firmie.
Kasia
Kasia
5.0
19.11.2019
Oferują niezwykle atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Marek
Marek
5.0
03.09.2019
Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem ich pracy. Bardzo pomogli mi z obsługą wszystkich formalności związanych z pracownikami. Polecam!
Konrad
Konrad
5.0
08.07.2019
Trafiłem na to biuro rachunkowe zupełnym przypadkiem, ale to był jeden z tych szczęśliwych zbiegów okoliczności. Pomogli mi z kilkoma sprawami bardzo sprawnie, a do tego za korzystne stawki.