Organizacja wyjazdów medytacyjnych
Organizacja wyjazdów medytacyjnych, Progresja Agnieszka Jurko, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9521035916
REGON: 011327913
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Firma Progresja działa na rynku od 2005 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy. Organizujemy warsztaty rozwoju osobistego oraz medytacje w Polsce i w Egipcie. Osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Agnieszka Jurko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Oferta firmy Progresja to przede wszystkim medytacje i warsztaty rozwoju osobistego. Odpowiednie są one dla osób, które poszukują czegoś nowego, chcą poszerzyć samoświadomość i lepiej poznać swoje wnętrze. Wyjazdy medytacyjne odbywają się nie tylko na terenie Polski, ale również do Egiptu.

Organizowane przez nas szkolenia zapewniają:
  • zrelaksowanie ciała i umysłu,
  • nauki korzystania z wewnętrznych mądrości i intuicji,
  • uwolnienie się od starych przekonań.
Dzięki nim otwieramy się na życie z poziomu serca, uwalniamy kreatywność oraz podążamy za pasjami. Wprowadzamy bardzo ważną harmonię do codziennego życia.

Doświadczeni lektorzy polscy i zagraniczni, kompleksowo przeprowadzają wykłady oraz zajęcia. Współpracuje z nami dr. Jamesem Hardtemr, amerykański uczony i psycholog. Założył on Instytut Biocybernaut, który również działa wspólnie z ośrodkiem. Nasza oferta obejmuje także część bezpłatnych kursów.

Działamy po to, by pomóc Państwu otworzyć serca na bezwarunkową miłość, która jest w życiu najważniejsza. Dokładamy wszelkich starań, by polepszyć jakość życia naszych kursantów. Pracujemy z pasją i dużym zaangażowaniem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Progresja.

Artykuły

Odkryj swój wewnętrzny spokój podczas medytacji w Progresji
Odkryj swój wewnętrzny spokój podczas medytacji w Progresji
Odczuwasz zmęczenie zawrotnym tempem swojego życia, ale nie wiesz, jak zwolnić? Zapisz się na medytację w Progresji i zadbaj o harmonię i wewnętrzny spokój!
Zadbaj o swój rozwój osobisty z Progresją
Zadbaj o swój rozwój osobisty z Progresją
Sprawdź, dlaczego powinieneś postawić na rozwój osobisty. Dowiedz się, jakie korzyści płyną z medytacji i jak rozpocząć przygodę z treningiem samoświadomości.

Wideo

Kontakt

Kontakt Progresja Agnieszka Jurko

Progresja Agnieszka Jurko, Warszawa

Opinie (4)

Opinie o firmie Progresja Agnieszka Jurko

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Kilarepa
Kilarepa
4.0
24.05.2022
Fascynujące, praktyczne warsztaty rozwoju osobistego, polecam każdemu kto chce zrobić coś dla siebie.
Daria
Daria
5.0
02.03.2022
Wyprawa do 7 Starożytnych Piramid i Kairu to był strzał w dziesiątkę, wyjazd był niesamowity, polecam! Na pewno następnym razem znowu się z wami wybiorę!
Łukasz
Łukasz
5.0
12.01.2022
Świetne warsztaty pozwalające na zrelaksowanie ciała i umysłu, polecam każdemu. Niesamowita energia.
Ala
Ala
5.0
08.11.2021
Brałam udział w organizowanych przez nich warsztatach rozwoju osobistego i jestem zachwycona, nie myślałam, że aż tyle zmienią w moim myśleniu i postrzeganiu świata. Polecam, ja na pewno jeszcze skorzystam.