Opracowywanie dokumentacji technicznej
Opracowywanie dokumentacji technicznej , Profim s.c. Biuro projektów, Racibórz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6391004671
REGON: 272127818
Dodatkowe kontakty:

32 415 19 97

Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Profim znajduje się w Raciborzu, w województwie śląskim. Biuro projektów, którego właścicielami są Alicja i Mirosław Michalaszek specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji technicznej różnych instalacji. Firma działa w branży od 1994 roku. Lata obecności na rynku przyniosły liczne dowody uznania, w tym nagrodę "Złoty Instalator 2016" i "Filar Ziemi Raciborskiej za rok 2016".

Oferta

Budowa każdej instalacji musi się opierać na projekcie, dlatego warto zainteresować się usługami Profim. Spółka zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Doświadczeni projektanci wykonują dokumentacje projektowo-kosztorysowe instalacji umieszczanych w obiektach mieszkalnych, zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Projekty, które wykonuje firma to m.in. plany instalacji ciepłowniczych, sieci gazowych, kanalizacji, a także wodociągów. Ponadto projektowane są przyłącza i zbiorniki na wodę, do celów retencyjnych, przeciwpożarowych i na deszczówkę. Klienci mogą liczyć nie tylko na uzupełnienie dokumentacji, ale również doradztwo, audyty energetyczne i pomoc w uzyskaniu dofinansowania, co jest szczególnie ważne dla osób, które wdrażają odnawialne źródła energii. Mogą być one oparte o pompy ciepła, panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Z kolei tradycyjne źródła energii także są projektowane przez biuro. Oferta w tym zakresie to:
  • projekty kotłowni węglowych
  • projekty kotłowni gazowych
  • projekty kotłowni olejowych
Projektowane są również wentylacje, klimatyzacje i różne systemy przemysłowe. Można do nich zaliczyć projekty instalacji
instalacji sprężonego powietrza, gazów przemysłowych, odpylania i magazynowania. Inne instalacje przemysłowe, których plany opuszczają biuro to systemy kruszenia, przesiewania i transportu materiałów sypkich.

Projekty realizowane przez klientów biura to często skomplikowane inwestycje, które wiążą się z uzyskaniem licznych pozwoleń. Profim pomaga uzyskać pozwolenia wodnoprawne, decyzje środowiskowe, a także pozytywne decyzje związane z wycinką drzew.

Więcej informacji związanych z działalnością biura Profim znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Profim s.c. Biuro projektów

Profim s.c. Biuro projektów, Racibórz

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Profim s.c. Biuro projektów