Producent zbiorników z polietylenu - przepompowanie ścieków i studzienki
Producent zbiorników z polietylenu - przepompowanie ścieków i studzienki, Producent przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków, Producent zbiorników z polietylenu Conplast, Pomarzanowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7820003857
Rok założenia:
2003

O firmie

Firmę Conplast założył Zdzisław Tomkiewicz. Działamy od 1992 roku, a nasza siedziba znajduje się w Pomarzanowicach, w województwie wielkopolskim. Od wielu lat zajmujemy się produkcją zbiorników z polietylenu w technologii formowania obrotowego, a także wytwarzaniem przydomowych oczyszczalni ścieków.

Oferta

Jako kadra firmy Conplast produkujemy zbiorniki na wodę deszczową, które są montowane zarówno na prywatnych posesjach, jak i nieruchomościach należących do zakładów przemysłowych. Te niezwykle szczelne konstrukcje ułatwiają zagospodarowanie opadów atmosferycznych i dają możliwość późniejszego wykorzystania ich, na przykład do systemu irygacyjnego w ogrodzie. W większości przypadków pojemność naszego zbiornika jest na tyle duża, że zebrana w nim woda wystarcza do podlewania roślin albo do uruchomienia fontanny. Dużą zaletą zastosowania takiego urządzenia jest więc oszczędność wody, a także tania eksploatacja, która nie wiąże się z żadnymi większymi kosztami.

Poza zbiornikami na deszczówkę nasza firma jest również producentem wielu innych sprawdzonych instalacji. Klientom oferujemy:
  • przepompownie ścieków,
  • obudowy studni głębinowych,
Przydomowe przepompownie ścieków powstają na bazie polietylenowych studzienek wytwarzanych przez naszą firmę metodą obrotową. Do ich najważniejszych zalet należy monolityczna budowa, a także usztywnienia pierścieniowe. Dzięki nim mogliśmy skutecznie wzmocnić konstrukcję studzienki, a jednocześnie zagwarantować naturalne zakotwiczenie w razie wystąpienia wód gruntowych. Warto również dodać, że samo dno studzienki o kształcie ściętego stożka zapobiega zagniwaniu oraz odkładaniu się ścieków.

Studzienki sprzedajemy w trzech rozmiarach: fi=800×1800, 2150 mm oraz fi=1000x2150mm. Produkty te mają aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej AT-15-9102/2013 i mogą zostać doposażone przez nas w niezbędne pompy i podzespoły.

Poza tym polecamy także nasze obudowy studni głębinowych. Technologia formatowania obrotowego, z jakiej korzystamy, pozwala na wykonanie wysokiej jakości produktów, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych wyrobów betonowych. Ich cechą charakterystyczną jest łatwość transportu i montażu oraz 100% szczelność.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - firma Conplast z Pomarzanowic.

Artykuły

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – budowa i zalety | Conplast
Przydomowa oczyszczalnia ścieków – budowa i zalety | Conplast
Przydomowe oczyszczalnie ścieków, to inwestycja w bezpieczeństwo, komfort użytkowy, ochronę środowiska, oraz niskie koszty eksploatacyjne. Sprawdź szczegóły!

Wideo

Więcej informacji

  • PRZEPOMPOWNIE ŚCIEKÓW zobacz
  • ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ zobacz
  • STUDZIENKI PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW zobacz
  • PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW zobacz
  • OBUDOWA STUDNI GŁĘBINOWYCH zobacz

Kontakt

Kontakt Producent przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków, Producent zbiorników z polietylenu Conplast

Producent przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków, Producent zbiorników z polietylenu Conplast, Pomarzanowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Producent przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków, Producent zbiorników z polietylenu Conplast


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.