Produkcja okien PCV i aluminiowych
Produkcja okien PCV i aluminiowych, Producent Okien I Drzwi Pcv i Aluminium Bros, Buk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7772437775
REGON: 630715394
KRS: 0000153345
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Bros to firma produkująca stolarkę okienną i drzwiową. Zakład znajduje się w Buku, niedaleko Poznania. Fabryka rozpoczęła działalność w 2000 roku.


Oferta

Bros od lat produkuje wysokiej jakości okna i drzwi. Firma wytwarza stolarkę PCV i aluminiową na zlecenie osób fizycznych, składów budowlanych, firm wykończeniowych i deweloperów. W zakładzie używane są materiały producentów energooszczędnych profili Salamander i Bluevolution, okuć Maco oraz systemów aluminiowych Ponzio. Spółka dostarcza elementy wykończeniowe do obiektów mieszkalnych, w tym domów i mieszkań, a także do lokali usługowych, biur i budynków użyteczności publicznej. W zakładzie wykonywane są trwałe, estetyczne i konkurencyjne cenowo okna i drzwi. Stolarka o właściwościach termoizolacyjnych wypełniana jest różnymi, dopasowanymi do oczekiwań klientów szybami. Są to zwykłe szyby, a także:
  • szyby bezpieczne,
  • szyby antywłamaniowe,
  • szyby dźwiękochłonne,
  • szyby przeciwsłoneczne,
  • szyby ornamentowe.
Okna PCV i aluminiowe z powyższymi szybami wykonywane są w różnych kształtach, nie tylko jako prostokątne i kwadratowe. Stolarka może mieć też podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, co zapobiega włamaniom oraz może tłumić dźwięki.

W ramach kompleksowej oferty do okien dopasowywane są akcesoria, w tym nawiewniki, klamki, parapety i elementy dekoracyjne takie jak szprosy. Firma dostarcza też listwy i głowice ozdobne. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje nakładki aluminiowe na okna oraz osłony okienne. Osłony są to zewnętrzne rolety, roletki materiałowe montowane od wewnątrz oraz chroniące przed owadami moskitiery.

Poza oknami firma oferuje też systemy oparte na profilach aluminiowych. Konstrukcje tego rodzaju składają się z przesuwnych lub uchylnych okien i drzwi, idealnych do ogrodów zimowych i na tarasy.

Bros wykonuje także stolarkę przeciwpożarową, czyli drzwi i przegrody chroniące przed ogniem, wysoką temperaturą i dymem.

Przedsiębiorstwo dostarcza też drzwi. Oferta obejmuje ciężkie metalowe drzwi, lżejsze drzwi z tworzyw sztucznych oraz drzwi aluminiowe. W sprzedaży są drzwi wewnętrzne, wejściowe, balkonowe i tarasowe. Do drzwi dopasowywane są zawiasy, klamki, samozamykacze i pochwyty.

Uzupełnieniem oferty są bramy garażowe w odmianie segmentowej i dwuskrzydłowej . Na prośbę zamawiającego firma może je zamontować wraz z napędem.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o fabryce okien Bros. Więcej informacji udzielanych jest telefonicznie i e-mailowo.


Kontakt

Kontakt Producent Okien I Drzwi Pcv i Aluminium Bros

Producent Okien I Drzwi Pcv i Aluminium Bros, Buk

Opinie (1)

Opinie o firmie Producent Okien I Drzwi Pcv i Aluminium Bros


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2013
Witam. Postanowiłem wyrazić swoją opinie o firmie Bros z Buku, ponieważ profesjonalizm tej firmy sięga zenitu. Negocjacje cenowe z Panem Tempskim przebiegły pomyślnie i postanowiłem zakupić okna tejże firmy. Po podpisaniu umowy, zrobieniu pomiarów itd. dzwoni do mnie Pani z Brosa i pyta się o akceptację terminu montażu. Chłopaki zjawiają się punktualnie. Okna przepiękne, 12 szt. wraz z 2 roletami zewnętrznymi po kilku godzinach wstawione, wypoziomowane, wyregulowane, klamki (przecudne) zamontowane. Polecam tą firmę ze względu na PROFESJONALIZM obsługi klienta, cenę, jakość okien, formę płatności i sposób oraz szybkość montażu. Marek Maćkowiak Śmiłowo