Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5220019955
REGON: 145990415
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą autobusów oraz mikrobusów na bazie fabrycznie nowych, a także u...

O firmie

Siedziba firmy Proauto znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo Macieja Króla specjalizuje się w montażu zabudów samochodowych. Działa na rynku od 2012 roku.

Oferta

Firma Proauto projektuje i produkuje zabudowy samochodowe na specjalne zamówienie oraz sprzedaje gotowe rozwiązania. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Podczas realizowania zleceń przedsiębiorstwo korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu wykonane nadwozia są bardzo wytrzymałe. W zależności od potrzeb klientów prace prowadzone są w zakładzie albo na miejscu u klienta. Oferta obejmuje produkcję takich nadwozi jak:
  • zabudowy do busów
  • zabudowy autobusów
  • zabudowy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych
  • zabudowy turystyczne
  • zabudowy użytkowe
  • salonki
Największe nadwozia przeznaczone są dla 35 pasażerów, którzy mają do swojej dyspozycji sporą przestrzeń i komfortowe warunki jazdy. Każda zabudowa poza miejscami do siedzenia składa się też z dodatkowych elementów, np. oświetlenia, klimatyzacji, nagłośnienia oraz ekranów. Ponadto dobierane są odpowiednie drzwi, np. automatyczne, przesuwne i rozwierne.

Poza tradycyjnymi busami zakład opuszczają też pojazdy elektryczne. Ich zakup to doskonałe rozwiązanie dla każdego komu zależy na ochronie środowiska.

Więcej informacji o ofercie Proauto i dodatkowe zdjęcia dokumentujace zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Proauto Maciej Król

Proauto Maciej Król, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Proauto Maciej Król