Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów, tekstów technicznych i handlowych
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów, tekstów technicznych i handlowych, Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7121607414
REGON: 430733072
Rok założenia:
2001

O firmie

Nazywam się Magdalena Butrym-Karaś i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Prowadzę własne biuro tłumaczeń Pro Meritum, którego siedziba zlokalizowana jest w Lublinie. Na rynku prosperuje od 1996 roku. Oferuję różnego rodzaju tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski.

Oferta

Oferuję Państwu wysokiej jakości tłumaczenia, zawsze dokładne i profesjonalne. Kilkukrotnie sprawdzam zlecenia, by mieć pewność, że nie powstała żadna pomyłka. Oferuję przekłady biznesowe, budowlane, ekonomiczne bądź marketingowe. Przetłumaczę również umowy, dokumenty lub książki. Gwarantuję terminowość, indywidualne podejście do Klienta oraz dokładność.

Zajmuję się między innymi tłumaczeniami takimi jak:
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia szeptane,
  • tłumaczenia symultaniczne,
  • tłumaczenia konsekutywne.
Co więcej, przekładam teksty sądowe, literackie, medyczne i notarialne. Nie mam problemów z branżowym językiem. Moja oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, instytucji publicznych, państwowych, krajowych, a nawet zagranicznych. Zajmuję się zarówno tłumaczeniem tekstów, jak i uwierzytelnianiem przekładów.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy Pro Meritum i podjęcia współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś

Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś