Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów, tekstów technicznych i handlowych
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów, tekstów technicznych i handlowych, Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7121607414
REGON: 430733072
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Magdalena Butrym-Karaś i jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Prowadzę własne biuro tłumaczeń Pro Meritum, którego siedziba zlokalizowana jest w Lublinie. Na rynku prosperuje od 1996 roku. Oferuję różnego rodzaju tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski.

Oferta

Język angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na całym świecie. To moja wielka pasja, w którą wkładam całe zaangażowanie. Oferuję Państwu wysokiej jakości tłumaczenia, zawsze dokładne i profesjonalne. Kilkukrotnie sprawdzam zlecenia, by mieć pewność, że nie powstała żadna pomyłka.

Zajmuję się między innymi tłumaczeniami takimi jak:
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia szeptane,
  • tłumaczenia symultaniczne,
  • tłumaczenia konsekutywne.
Oferuję przekłady biznesowe, budowlane, ekonomiczne bądź marketingowe. Przetłumaczę również umowy, dokumenty lub książki.

Co więcej, przekładam teksty sądowe, literackie, medyczne i notarialne. Nie mam problemów z branżowym językiem. Moja oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, instytucji publicznych, państwowych, krajowych, a nawet zagranicznych. Zajmuję się zarówno tłumaczeniem tekstów, jak i uwierzytelnianiem przekładów.

Gwarantuję terminowość, indywidualne podejście do Klienta oraz dokładność.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy Pro Meritum i podjęcia współpracy.

Kontakt

Kontakt Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś

Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro Meritum Magdalena Butrym-Karaś