Leczenie chirurgiczne
Leczenie chirurgiczne, Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska, Waksmund

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441122814

O firmie

Medical Clinic Podhale to placówka medyczna położona w Waksmundzie, w powiecie nowotarskim, w województwie małopolskim. Pracuje w nim lekarz medycyny, chirurg Łukasz Nowarski. Posiada on specjalizację z chirurgii ogólnej oraz jest w trakcie uzyskiwania specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Poza Waksmundem przyjmuje pacjentów w Olkuszu, Krakowie, Tarnowie, Chrzanowie, Dobczycach i Świątnikach Górnych.

Oferta

Łukasz Nowarski leczy pacjentów, którzy mają problemy z naczyniami obwodowymi, urazami wewnętrznymi oraz zmianami skórnymi. Wykonuje diagnostykę USG Dopplera żył i tętnic oraz w ramach małej chirurgii usuwa wrośnięte paznokcie, znamiona, blizny, naczyniaki, a także guzki podskórne i te umieszczone na skórze. Specjalizuje się również w usuwaniu żylaków. Używa metod małoinwazyjnych, w tym klejenia naczyń, skleroterapi, czyli wstrzykiwania specjalnych środków oraz termoablacji laserowej i radiowej.

Łukasz Nowarski podejmuje się również operowania osób cierpiących z powodu przepuklin pachwinowych i brzusznych, a także miażdżycy tętnic oraz aorty. Miażdżyca może atakować tętnice szyjne, kręgowe i te znajdujące się w dolnych i górnych kończynach.

Dodatkowo chirurg leczy uciążliwe rany i owrzodzenia, które nie chcą się goić.

Więcej informacji dotyczących chirurga Łukasza Nowarskiego i udzielanej przez niego pomocy znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska

Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska, Waksmund

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro Familia Łukasz Nowarski Prywatna Praktyka Lekarska