Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna, Prisma Dent Adrian Marcol, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532644346
Rok założenia:
2014

O firmie

Firma zajmuje się stomatologią estetyczną. Na rynku jest od 2014 roku, jej siedziba znajduje się w Bydgoszczy. Osobą decyzyjną w firmie jest natomiast Adrian Marcol.

Oferta

Żyjemy w czasach, gdzie wygląd odgrywa coraz większą rolę społeczną. Ładny, kształtny i biały uśmiech jest powszechnie uznawany za bardzo atrakcyjny, ludzie automatycznie postrzegają nas jako osoby usytuowane wyżej w hierarchii społecznej. Chcemy zaproponować Państwu idealne rozwiązanie na poprawę stanu uzębienia. Tym rozwiązaniem jest zastosowanie licówek, które postaram się przybliżyć poniżej.

Licówki stosowane są w celu efektownej zmiany wyglądu zębów przednich. Dzięki nim możemy w bardzo krótkim czasie zmienić kształt zębów, a co najważniejsze zmiany są stałe. Licówki są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby w krótkim czasie całkowicie odmienić swój uśmiech. Procedura wykonania licówek jest bezbolesna oraz szybka.

Jest to zabieg o efekcie błyskawicznym, pełne efekty widoczne są już w tydzień, a cały zabieg jest całkowicie bezbolesny.

W swojej ofercie posiadamy licówki i korony porcelanowe. Dodatkowo warto napomknąć o możliwości wzięcia licówek na raty, co bywa bardzo pomocne, gdy tymczasowo nie posiadamy środków na coś, co nam się po prostu należy, przecież każdy z nas ma prawo do pięknego uzębienia!

Cały zabieg przebiega w komfortowych warunkach. Nasza kompleksowa usługa zaczyna się od postawionej diagnozy, po akceptacji przez pacjenta cyfrowej reprodukcji nowych zębów, lub ewentualnym wprowadzeniu razem z lekarzem korekt następuje wykonanie tzw. nawoskowania diagnostycznego, po czym następuje wstawienie licówek tymczasowych w celu sprawdzenia kompatybilności. Jeśli wszystko się zgadza, na następnej wizycie zakładamy licówki stałe.

Zapraszam do kontaktu oraz na naszą stronę.

Artykuły

Co warto wiedzieć przed założeniem porcelanowych licówek?
Co warto wiedzieć przed założeniem porcelanowych licówek?
Patrzysz na gwiazdy - wszystkie mają piękne, śnieżnobiałe uśmiechy. Ich tajemnicą są porcelanowe licówki. Co warto wiedzieć, zanim się na nie zdecydujemy?

Wideo

Kontakt

Kontakt Prisma Dent Adrian Marcol

Prisma Dent Adrian Marcol, Bydgoszcz

Opinie (4)

Opinie o firmie Prisma Dent Adrian Marcol

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Darek
Darek
5.0
07.11.2019
W Bydgoszczy zdecydowanie numer jeden. Polecam!
Jarosław
Jarosław
5.0
08.09.2019
W tej cenie taka jakość? Do teraz jestem zszokowany. Godni zaufania.
Kajetan
Kajetan
5.0
27.07.2019
Jestem zachwycony jakością wykonania licówek na moim uzębieniu. Z czystym sercem polecam Pana Adriana dalej.
Ewa
Ewa
5.0
17.05.2019
Korony Porcelanowe sprawdziły się u mnie idealnie. W końcu czuje się świetnie we własnej skórze. Serdecznie polecam Pana Adriana!