Zadbaj o ochronę tego co ważne.
Zadbaj o ochronę tego co ważne., Prestige Ubezpieczenia Agnieszka Sibielak, Bobrowniki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6251004151
REGON: 272452435
Branża:

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa Prestige, której właścicielką jest Agnieszka Sibielak, znajduje się w Bobrownikach, na terenie województwa śląskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dodatkowy kontakt: Tel. 32 2634290

Oferta

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa zajmuje się profesjonalnym doradztwem z zakresu sprzedaży ubezpieczeń. Działamy już od 1995 roku, co przekłada się na nasze spore doświadczenie w branży oraz zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku. Ciągle staramy się zdobywać zaufanie coraz to nowszych Klientów.

Nasza oferta to przede wszystkim:
  • korzystne ubezpieczenia,
  • doradztwo finansowe,
  • doradztwo kredytowe,
  • polisy ubezpieczeniowe,
  • ubezpieczenie NNW.
Przez lata współpracy nawiązaliśmy liczne współprace z bankami czy firmami leasingowymi. Tworzymy profesjonalny i jak najbardziej wykwalifikowany zespół, który ma na celu dostarczyć swoim Klientom atrakcyjne cenowo polisy ubezpieczeniowe. Oferujemy Państwu wiele rożnych rodzajów ubezpieczeń, jak ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne czy ubezpieczenie turystyczne.

Działamy zarówno na zlecenie Klientów indywidualnych, jak i firm czy przedsiębiorstw. Dla Klientów korporacyjnych możemy zaproponować grupowe ubezpieczenia dla pracowników czy prywatną opiekę zdrowotną. Posiadamy także kontakty do licznych, renomowanych firm ubezpieczeniowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo poznać więcej szczegółów.

Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z usług multiagencji ubezpieczeniowej Prestige?
Dlaczego warto skorzystać z usług multiagencji ubezpieczeniowej Prestige?
Dlaczego warto podjąć współpracę z multiagencją ubezpieczeniową Prestige? Co wyróżnia tę firmę na tle konkurencji? Na te pytania odpowiadamy w artykule.

Kontakt

Kontakt Prestige Ubezpieczenia Agnieszka Sibielak

Prestige Ubezpieczenia Agnieszka Sibielak, Bobrowniki

Opinie (0)

Opinie o firmie Prestige Ubezpieczenia Agnieszka Sibielak