Budujemy z myślą o Twoim komforcie
Budujemy z myślą o Twoim komforcie, PRB Wojtex Wojciech Jóźwiak, Libartowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7841645489

O firmie

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane Wojtex zlokalizowane jest w Libartowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2000 roku. Zajmujemy się wykonywaniem prac budowlanych. Osobą decyzyjną jest Wojciech Jóźwiak.

Oferta

Od 18 lat działamy prężnie w branży budowlanej. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Zajmujemy się wykonywaniem prac budowlano-remontowych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • budowa pod klucz,
  • malowanie,
  • szpachlowanie,
  • zakładanie paneli ściennych,
  • zakładanie paneli podłogowych,
  • montaż okien,
  • montaż drzwi.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Przydatne są też wcześniej przygotowane projekty i rysunki techniczne, dzięki czemu wiemy, czy wszystko przebiega zgodnie z planem. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Używamy najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych producentów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Specjalizujemy się też w montażu instalacji hydraulicznych, armatury sanitarnej i sufitów podwieszanych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia firmy Wojtex w Libartowie.

Kontakt

Kontakt PRB Wojtex Wojciech Jóźwiak

PRB Wojtex Wojciech Jóźwiak, Libartowo

Opinie (0)

Opinie o firmie PRB Wojtex Wojciech Jóźwiak