Zajmujemy się dorabianiem kluczy
Zajmujemy się dorabianiem kluczy, Prawie Wszystkie Klucze Świata, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5260100913
REGON: 12242060
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Prowadzimy firmę Prawie Wszystkie Klucze Świata, której siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Posiadamy „Licencję pracownika zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia” nr. 484/99 wydaną przez Komendę Stołeczną Policji.

Certyfikaty i dyplomy

Certyfikaty Klient dostarczy mailem do opiekuna mbx

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych z dorabianiem kluczy - mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, które zdobywamy już od 1994 roku. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz dużą wiedzą, dzięki czemu bez problemu dorobimy prawie każdy klucz - nawet niewystępujący w Polsce.

W ramach naszych usług dorabiamy:
  • klucze domowe europejskie,
  • klucze rurkowe Gerda,
  • klucze sejfowe,
  • klucze nawiercane,
  • klucze zasuwowe,
  • klucze nietypowe do starych zamków.
Zajmujemy się dorabianiem kluczy samochodowych z pilotem lub transponderem, dorobimy dla Państwa też chipy zbliżeniowe. Oferujemy awaryjne otwieranie drzwi w przypadku zgubionego klucza lub zablokowanego zamka. Zajmujemy się naprawą pilotów samochodowych w razie niedziałającego przycisku lub problemów z odpaleniem samochodu. W zakres naszych usług wchodzi wymiana zamków lub wkładek. Uzupełnienie naszej oferty stanowi kodowanie kluczy samochodowych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Prawie Wszystkie Klucze Świata w Warszawie.

Artykuły

Dorabianie kluczy oraz inne usługi w ofercie Prawie Wszystkie Klucze Świata
Dorabianie kluczy oraz inne usługi w ofercie Prawie Wszystkie Klucze Świata
Zawsze warto mieć przy sobie dodatkowy komplet kluczy. Prawie Wszystkie Klucze Świata to firma, która dorobi każdy rodzaj klucza. Co jeszcze ma w ofercie?

Wideo

Kontakt

Kontakt Prawie Wszystkie Klucze Świata

Prawie Wszystkie Klucze Świata, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Prawie Wszystkie Klucze Świata