Czyszczenie trudnych zabrudzeń z dojazdem do klienta
Czyszczenie trudnych zabrudzeń z dojazdem do klienta, Pranie Tapicerki - Kamil Grzesik, Włosań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9442249729
REGON: 363112539
Rok założenia:
2015

O firmie

Nazywam się Kamil Grzesik i jestem właścicielem firmy, która oferuje Państwu mobilne czyszczenie i pranie tapicerek meblowych, dywanów, wykładzin, a także inne usługi sprzątające. Działam na terenie Krakowa i okolic. Podczas pracy korzystam wyłącznie z profesjonalnych urządzeń i preparatów, które gwarantują wysoką skuteczność.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Praniem mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów zajmuję się już od ponad 8 lat. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach dotyczących czyszczenia, odplamiania, dezynfekcji czy neutralizacji zapachów. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu potrafię dobierać odpowiednie metody i środki czyszczące do rodzaju zanieczyszczeń i materiału, z którego dana rzecz jest wykonana. Aby zapewnić Państwu odpowiedni komfort, swoje usługi świadczę w sposób mobilny, a więc z dojazdem do Was.

Moja oferta profesjonalnego prania i czyszczenie obejmuje między innymi:
  • dywany i dywany typu Shaggy,
  • wykładziny dywanowe,
  • fotele i kanapy samochodowe,
  • tapicerki samochodowe,
  • kanapy, sofy, wersalki, narożniki, fotele, pufy, podnóżki, krzesła, poduszki,
  • materace.
Po praniu i czyszczeniu proponuję również dodatkową impregnację, która zabezpieczy powierzchnie przed ponownym zanieczyszczeniem, a także usuwanie sierści, usuwanie zmechaceń czy neutralizację przykrych zapachów.

Ponadto oferuję Państwu usługi maszynowego czyszczenia podłóg i posadzek, mycia parowego oraz profesjonalnego mycia fug.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i e-mailowego w celu przygotowania wyceny. Szczegóły dostępne są na mojej stronie internetowej.

Artykuły

Pranie tapicerki meblowej z firmą Mobilne Czyszczenie Kamila Grzesika
Pranie tapicerki meblowej z firmą Mobilne Czyszczenie Kamila Grzesika
Jeśli pragniesz wyczyścić tapicerkę meblową, postaw na profesjonalne usługi firmy Mobilne Czyszczenie Kamila Grzesika. Sprawdź, dlaczego to się opłaca!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pranie Tapicerki - Kamil Grzesik

Pranie Tapicerki - Kamil Grzesik, Włosań

Opinie (0)

Opinie o firmie Pranie Tapicerki - Kamil Grzesik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.