Oferujemy pranie wodne i chemiczne
Oferujemy pranie wodne i chemiczne, Pralnia Klaudia. Pranie wodne i chemiczne. Czyszczenie dywanów. Mirosława Wróbel, Bolesławiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6941101854
REGON: 20064349
Rok założenia:
2005
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Pralnia Klaudia znajduje się w Bolesławcu, na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy duże doświadczenie, działamy na polskim rynku od 2005 roku. Właścicielką firmy jest Mirosława Wróbel.

Oferta

Zajmujemy się praniem wodnym oraz chemicznym garderoby. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, obiektów gastronomicznych, hotelowych oraz usługowych. Wykorzystujemy do tego sprawdzone środki piorące wysokiej jakości, dzięki czemu Państwa odzież będzie czysta i świeża.

Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu dywanów. Oferujemy:
  • trzepanie dywanów,
  • odkurzanie dywanów,
  • zraszanie dywanów,
  • ręczne usuwanie plam z dywanów,
  • czyszczenie mechaniczne dywanów.
Dzięki złożoności procesu czyszczenia jesteśmy w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia z dywanu. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem tapicerek. Oferujemy czyszczenie kożuchów i futer, a także czyszczenie i farbowanie odzieży skórzanej. Zajmiemy się praniem kołder i materacy wełnianych, podejmujemy się prania odzieży delikatnej takiej jak suknie ślubne czy komunijne. Proponujemy maglowanie obrusów i pościeli.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, możemy zaproponować usługę na telefon - przyjedziemy odebrać pranie, a następnie odwieziemy je do Państwa firmy czy domu. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz terminowość. Dla emerytów oraz rencistów przy okazaniu legitymacji, przewidujemy korzystne rabaty!

Zapraszamy do skorzystania z usług pralni Klaudia w Bolesławcu.

Artykuły

Jak często musimy czyścić dywany?
Jak często musimy czyścić dywany?
Czysty dywan to piękny dywan, a przy tym dywan zachowujący swoje piękno przez długie lata. Oddanie dywanu do pralni wpłynie dobrze także na nasze zdrowie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pralnia Klaudia. Pranie wodne i chemiczne. Czyszczenie dywanów. Mirosława Wróbel

Pralnia Klaudia. Pranie wodne i chemiczne. Czyszczenie dywanów. Mirosława Wróbel, Bolesławiec

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Pralnia Klaudia. Pranie wodne i chemiczne. Czyszczenie dywanów. Mirosława Wróbel

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysiek
Krzysiek
5.0
26.05.2019
Często korzystam z ich usług prania wodnego. Proponują też maglowanie i prasowanie - pełen zakres usług!
Monia
Monia
5.0
17.03.2019
Sprawdzona pralnia, nie raz już prali nam hotelowe dywany, po czyszczeniu wyglądają jak nowe.
Janusz
Janusz
5.0
02.01.2019
Polecam, ostatnio chcieliśmy odświeżyć wygląd naszych dywanów w pensjonacie, więc skorzystaliśmy z ich oferty. Przyjechali po dywany, zabrali je do czyszczenia a potem przywieźli już czysty. Super!
Kamila
Kamila
5.0
13.11.2018
Zdecydowałam się na skorzystanie z ich usług, bo mój dywan był już w opłakanym stanie. A oni uczynili prawdziwy cud - teraz wygląda jak nowy! Nie zapłaciłam dużo, a efekt jest niesamowity.
Sandra
Sandra
5.0
07.09.2018
Polecam, regularnie korzystam z usług tej pralni. Stosują bardzo dobre środki czystości, które bez problemu radzą sobie z plamami na dywanach. Warto.