Solidny projektant wnętrz
Solidny projektant wnętrz, Pracownia Projektowa HybriDesign Adelina Czerbak, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443376109
REGON: 243390926
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Adelina Czerbak jest właścicielką firmy HybriDesign, która zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz. Działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku, a nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie przeróżnych wizualizacji czy projektów, które ukazują Klientom koncepcję projektową wnętrz ich mieszkań. Mogą także wprowadzać do nich poprawki wedle własnego uznania. Poza tym tworzymy listę wszelkich produktów w jakie będzie wyposażone mieszkanie dodając również linki do stron odpowiednich sklepów.

Nasza oferta to przede wszystkim:
  • projekty koncepcyjne
  • obsługa realizacji
  • projekty kompleksowe
  • wizualizacje
  • projekty pomieszczeń
  • zaprojektowanie wnętrza
Ponadto tworzymy także wszelkiego rodzaju projekty mieszkań. Udzielamy także kredytów hipotecznych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz regularnie podnosimy nasze kwalifikacje i kompetencje. Śledzimy wydarzenia w branży i uczestniczymy w przeróżnych targach czy konferencjach designerskich. Poprzez współpracę online możemy obsługiwać zarówno Klientów na terenie Polski, jak i całej Europy.

Kadra pracownicza HybriDesign to wykwalifikowane osoby, które pracują w branży grafiki czy projektowania wnętrz od wielu lat. Służą przy tym profesjonalnym doradztwem oraz pomocą przy wyborze mebli czy akcesoriów do mieszkania. Dopasujemy do Państwa odpowiedni produkt, który będzie wyglądał estetycznie i będzie funkcjonalny. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, atrakcyjne ceny oraz najwyższą możliwą jakość świadczonych usług.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia strony internetowej.

Artykuły

Wymarzone wnętrze – od projektu do realizacji
Wymarzone wnętrze – od projektu do realizacji
Począwszy od podstawowego projektu koncepcyjnego, aż po faktyczny projekt kompleksowy, projektowane wnętrza oparte są o szereg czynników

Wideo

Kontakt

Kontakt Pracownia Projektowa HybriDesign Adelina Czerbak

Pracownia Projektowa HybriDesign Adelina Czerbak, Dąbrowa Górnicza

Opinie (4)

Opinie o firmie Pracownia Projektowa HybriDesign Adelina Czerbak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Pamela
Pamela
5.0
20.05.2020
Zamówiłam u nich projekty sypialni i wygląda obłędnie! Nie jest wcale tak droga i z czystym sercem mogę polecić!
Przemek
Przemek
5.0
21.03.2020
Widać, że to architekci wnętrz z doświadczeniem. Projekty tworzone sprawnie a przy tym są dokładne i miłe dla oka.
japacze44
japacze44
4.0
05.01.2020
Serdecznie polecam. Firma wykonuje piękne projekty mieszkań, sypialni czy innych pokoi. Wszystko wygląda nader estetycznie i jest w przystępnej cenie.
Baśka
Baśka
5.0
30.11.2019
Bardzo estetyczne projekty wnętrz. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz, bo to co robią to istna poezja. Wszystko wygląda pięknie, zrealizowane jest sprawnie a i ceny atrakcyjne.