Kompleksowe usługi krawieckie
Kompleksowe usługi krawieckie, Pracownia Krawiecko-Dekoracyjna Szenil, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6442419785
REGON: 241037060
Rok założenia:
2018

O firmie

Pracownia Krawiecko-Dekoracyjna Szenil znajduje się w Sosnowcu. Należy do Katarzyny Krzepkowskiej-Marzec, a jej początki sięgają 1998 roku. Specjalizuje się w szyciu ubrań i dekoracji.

Oferta

Pracownia Krawiecko-Dekoracyjna Szenil oferuje kompleksowe usługi, w przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i korzystanie z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak tkaniny i artykuły pasmanteryjne. Produkty są tworzone na podstawie projektów pracowni lub klientów i łączone w wyjątkowe ubrania lub dekoracje.

Pracownia Szeni specjalizuje się w Szyciu ubrań na miarę. W zakładzie powstają idealnie dopasowane ubrania damskie, takie jak:
  • spódnice
  • sukienki
  • spodnie
  • bluzki
  • żakiety
Wykonywane są też poprawki krawieckie i ubrania męskie, w tym marynarki.

Ponadto krawcowe szyją materiały do mieszkań i domów. Są to rolety rzymskie, zasłony i firany. Estetyczne i idealnie dopasowane do danego miejsca stają się nie tylko użytecznym uzupełnieniem wyposażenia, ale również niezastąpioną dekoracją.

Więcej informacji dotyczących pracowniki Szenil znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty mogą Państwo się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Pracownia Krawiecko-Dekoracyjna Szenil

Pracownia Krawiecko-Dekoracyjna Szenil, Sosnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Pracownia Krawiecko-Dekoracyjna Szenil