przyjazna Jachty, łodzie, statki - produkcja, sprzedaż, PPHU Aleks Produkcja Laminatów Paweł Ścieżko, Małecz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7732124107
REGON: 364171320
Rok założenia:
2016

O firmie

PPHU Produkcja Laminatów Aleks to producent wysokiej klasy sprzętu pływającego oraz rybackiego. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Siedzibą naszej firmy jest Małecz, w województwie łódzkim, a właścicielem Paweł Ścieżko. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Jesteśmy doświadczonym producentem sprzętu pływackiego oraz asortymentu rybackiego. Nasze wyroby są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, stosujemy też nowoczesne rozwiązania zapewniające naszemu sprzętowi odpowiednie parametry oraz wytrzymałość. Zajmujemy się produkcją laminatów poliestrowo-szklanych z wykorzystaniem metody Hand Lay-Up, czyli laminowania ręcznego. Nasza oferta to:
  • łodzie wiosłowe,
  • kajaki,
  • canoe.
Proponowany asortyment rybacki obejmuje sprzęt do karmienia, transportu, sortowania i magazynowania ryb w gospodarstwach rybackich oraz baseny podchowowe dla hodowli i inne niezbędne wyposażenie. Zgodnie z potrzebami Klienta wykonujemy projekt od poziomu koncepcji lub formy na podstawie dostarczonego projektu. Realizujemy też produkcję z zastosowaniem form dostarczonych przez Klienta.

Możemy przygotować indywidualną wycenę i doradzić najlepsze możliwe rozwiązania technologiczne. Podejmujemy się także produkcji niskoseryjnej dowolnego elementu. Nasze doradztwo obejmuje pełen cykl produkcyjny łącznie z formą, wzorami i gotowymi elementami. Hodowcy ryb mogą liczyć na parametry wyrobu w pełni dostosowane do ich potrzeb. Dokonujemy obróbki mechanicznej wytworzonych części wraz ze złożeniem ich w gotowy produkt. Zapewniamy wykonanie laminatu w dowolnym kolorze palety RAL.

Gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Baseny podchowowe dla hodowli ryb z firmy PPHU Produkcja Laminatów
Baseny podchowowe dla hodowli ryb z firmy PPHU Produkcja Laminatów
Odkryj zalety basenów podchowowych oferowanych przez PPHU Produkcja Laminatów, lidera w produkcji profesjonalnych rozwiązań dla hodowli ryb. Sprawdź sam!
Niezbędny sprzęt do hodowli i gospodarstw rybackich z laminatu z firmy
Niezbędny sprzęt do hodowli i gospodarstw rybackich z laminatu z firmy "ALEKS"
Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu do hodowli ryb, koniecznie sprawdź ofertę firmy Laminaty „ALEKS”. Znajdziesz tam wszystko, co będzie Ci potrzebne!
Produkcja sprzętu wodnego z wykorzystaniem laminatów poliestrowo-szklanych – poznaj ofertę firmy Aleks!
Produkcja sprzętu wodnego z wykorzystaniem laminatów poliestrowo-szklanych – poznaj ofertę firmy Aleks!
Laminaty poliestrowo-szklane znajdują bardzo szerokie zastosowanie w produkcji sprzętów wodnych, a wszystko dzięki świetnym właściwościom wytrzymałościowym.
Wybór łodzi wiosłowej – na co zwracać uwagę?
Wybór łodzi wiosłowej – na co zwracać uwagę?
Na co zwracać uwagę wybierając łódź wiosłową? Czym łódź wiosłowa różni się od kajaka? Co sprawia, że ma tak unikalne właściwości? Z jakich elementów się składa

Wideo

Kontakt

Kontakt PPHU Aleks Produkcja Laminatów Paweł Ścieżko

PPHU Aleks Produkcja Laminatów Paweł Ścieżko, Małecz

Opinie (9)

Opinie o firmie PPHU Aleks Produkcja Laminatów Paweł Ścieżko


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Remigiusz
Remigiusz
5.0
21.05.2022
Jak najbardziej polecam. Od 5 lat jestem właścicielem zbiorników hodowlanych i współpracuję z tą firmą od początku. Są solidni i rzetelni.
Sabina
Sabina
5.0
31.03.2022
Polecam tę firmę. Zawsze można liczyć na ich fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego nowego zlecenia.
Jarek
Jarek
5.0
04.01.2022
Godna zaufanie firma z dużym doświadczeniem w branży. Ich produkty są dokładnie przemyślane i spełniają wszelkie wymagania.
Franek
Franek
5.0
08.11.2021
Całość sprzętu jaki potrzebowałem do hodowli rybnej zamówiłem u nich i nie żałuję. Profesjonalne wykonanie, po prostu ekspercki poziom. Zdecydowanie polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
11.09.2021
Sprzęt pływający brałem do mojego ośrodka wypoczynkowego. Jakość pierwszorzędna, mogłem też liczyć na terminowe dostarczenie zamówionych kajaków i canoe. Szczerze polecam, firma rzetelna i uczciwa.
Ulka
Ulka
5.0
27.07.2021
Jestem bardzo zadowolona w wykonanych basenów podchowowych. Nie tylko jakość, ale też cena mnie przekonała. Polecam firmę.
Elwira
Elwira
5.0
23.05.2021
Polecam, zamówione kajaki wykonane w terminie, a przede wszystkim konstrukcja pod każdym względem profesjonalna. Udana współpraca.
Sebastian
Sebastian
5.0
28.03.2021
Fachowe wykonanie dwóch łodzi wiosłowych. Łodzie dopracowane w każdym szczególe, świetna jakość materiałów. Porządna firma.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
13.01.2021
Zaopatruję moje gospodarstwo rybne w ich sprzęt już od wielu lat. Świetna jakość wykonania, dopracowany projekt, wszystko zgodnie z moimi potrzebami. Serdecznie polecam.
Tagi