Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych
Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych, Poznachowski. Sp. z o.o. Handel International Spedition., Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5991001982
REGON: 210221477
KRS: 0000138189
Rok założenia:
1993

O firmie

Poznachowski Sp. z o.o. Handel International Spedition to przedsiębiorstwo, które swoją działalność zapoczątkowało w 1994 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, na terenie województwa lubuskiego. Oferujemy szeroki zakres usług, lecz naszą specjalizacją jest transport międzynarodowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferta

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem spedycyjnym, która nieustannie rozszerza zakres oferowanych usług. Dziedziną, w której jesteśmy ekspertami, jest transport międzynarodowy i ścisła współpraca spedycyjna z wieloma krajami UE. Świadczymy usługi logistyczne na najwyższym poziomie, dlatego cieszymy się zaufaniem wielu kontrahentów z Austrii, Włoch, Wielkiej Brytanii czy Francji.

Najwyższy standard i bezpieczeństwo naszego transportu gwarantuje nowoczesna flota samochodów ciężarowych, na którą składa się ponad 60 aut najlepszych marek (Volvo, Mercedes). Niezawodność pojazdów jest nieustannie kontrolowana przez wykwalifikowanych mechaników Truck Service Volvo.

Dodatkowo, oprócz całopojazdowego transportu międzynarodowego możemy pochwalić się prężnie działającym serwisem technicznym, który kompleksowo wspomaga bogato wyposażony sklep części zamiennych.

Warsztat oferuje:
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu,
  • naprawy systemów elektrycznych,
  • serwis układu klimatyzacji,
  • naprawy silników,
  • serwis tachografów,
  • montaż sprzętu CB.
Ponadto proponujemy sprzedaż tachografów i serwis opon samochodów ciężarowych i osobowych. W naszej stacji kontroli pojazdów możliwe jest wykonanie diagnostyki komputerowej pojazdów oraz okresowe badania techniczne. Błyskawiczny rozwój usług transportowy pozwolił nam uruchomić własną stację paliwową, która umożliwia wygodne tankowanie pojazdów paliwem wysokiej jakości.

Firma Poznachowski dysponuje także magazynem wysokiego składowania z zapleczem biurowym, który położony jest przy trasie wylotowej w kierunku Berlina, w Gorzowie Wielkopolskim. Obiekt został kompleksowo przygotowany do pełnienia funkcji zarówno magazynu, jak i hali produkcyjnej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Jaka jest różnica między transportem, spedycją a logistyką?
Jaka jest różnica między transportem, spedycją a logistyką?
Specjaliści od spedycji i logistyki dbają o bezpieczny i bezproblemowy transport towarów i ludzi. Zajmują się podobnym obszarem, lecz są między nimi różnice.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Poznachowski. Sp. z o.o. Handel International Spedition.

Poznachowski. Sp. z o.o. Handel International Spedition., Gorzów Wielkopolski

Opinie (4)

Opinie o firmie Poznachowski. Sp. z o.o. Handel International Spedition.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
13.09.2019
Rzetelna firma, bardzo dobry wspólnik biznesowy.
Mirek
Mirek
5.0
15.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Wszystko na czas, sprawnie i w świetnej atmosferze. Gorąco polecam kontrahenta!
Nikodem
Nikodem
5.0
12.05.2019
Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem. Doświadczeni logistycy i kierowcy. Współpraca na najwyższym poziomie. Brawo!
Kamil
Kamil
5.0
31.03.2019
Profesjonalny, świetnie wyposażony warsztat samochodowy. Możliwość wymiany części na miejscu. Polecam!
Tagi