Polecane oferty

Zapewniamy Państwu dostęp oraz profesjonalne doradztwo w sprawie unijnych środków na reaktywację za...
Specjalizujemy się w doradztwie personalnym i kadrowym. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu najo...
Specjalizuję się w doradztwie biznesowym. Przedsiębiorcom udzielam rad z zakresu podejmowania ważny...
Warszawa, Młynarska 7
Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi doradztwa personalnego. Wspieramy ich również stosując...

O firmie

"Powiatowy Urząd Pracy" w miejscowości Sokołów Podlaski jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Powiatowy Urząd Pracy" znajduje się w miejscowości Sokołów Podlaski w województwie mazowieckim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Oleksiaka Wichury 3. Kod pocztowy do korespondencji to: 08-300 Sokołów Podlaski. "Powiatowy Urząd Pracy" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8231479538. Numer REGON to: 711667248.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 25 781 71 30. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Urząd jest czynny w następujących godzinach: Pn.-Pt.: 08:00-16:00. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: sekretariat@pup.sokolowpodl.pl.

Informacje o działalności

NIP: 8231479538
REGON: 711667248
Branża: Urzędy pracy

Opinie (0)