Doradztwo budowlane na najwyższym poziomie
Doradztwo budowlane na najwyższym poziomie, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Aleksandrowie Kujawskim, Aleksandrów Kujawski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8911469562
REGON: 910866382
Rok założenia:
1999

O firmie

Zadaniem Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego jest między innymi udzielanie informacji o pozwoleniach na budowę, podejmowanie decyzji o pozwoleniu na wznowienie robót budowlanych oraz wydawanie nakazów rozbiórki budynku bądź jego części. Celem instytucji jest prowadzenie nadzoru budowlanego na terenie Aleksandrowa Kujawskiego i powiatu aleksandrowskiego. Działalność prowadzimy od 1999 roku.

Oferta

W ramach działalności Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego wykonywane są takie czynności, jak wydawanie postanowień wstrzymujących prowadzenie robót wykonanych, a także wydawanie decyzji o pozwoleniu na wznowienie robót budowlanych nakazujących przeprowadzenie kontroli i ekspertyzy bądź nakazujących rozbiórkę nieużytkowanych obiektów lub usunięcie nieprawidłowości w obiektach budowlanych.

Ponadto prowadzenie inspektoratu budowlanego obejmuje nakazywanie opróżnienia budynku przeznaczonego na pobyt ludzi bezpośrednio grożącego zawaleniem oraz wnioskowanie o wszczęcie postępowań w sprawach odpowiedzialności zawodowej w budownictwie.

Szczegółowe informacje o działalności Inspektoratu znajdą Państwo na stronie internetowej poświęconej tej instytucji. W razie pytań można również kontaktować się drogą telefoniczną bądź mailową.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Aleksandrowa Kujawskiego.

Kontakt

Kontakt Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Aleksandrowie Kujawskim

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Aleksandrowie Kujawskim, Aleksandrów Kujawski

Opinie (0)

Opinie o firmie Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Aleksandrowie Kujawskim