Modernizacja kruszarek i przesiewaczy
Modernizacja kruszarek i przesiewaczy, Power. Zawierowska I., Nowa Wieś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7391065199
REGON: 281089858
Rok założenia:
2011

O firmie

Przedsiębiorstwo Power mieści się w Olsztynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Właścicielem firmy jest Iwona Zawierowska. Specjalizujemy się w branży przesiewaczy i kruszarek wszystkich typów. Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku. Zachęcamy do współpracy!

Oferta

Przedsiębiorstwo Power od samego początku działalności stawia przede wszystkim na profesjonalizm i fachową usługę najwyższej jakości. Rozbudowany park masz i szeroka wiedza inżyniersko-techniczna pozwala nam zagwarantować Państwu rzetelność i solidność naszych działań. Firma zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie w branży już wiele lat temu. Dzięki ciężkiej pracy i uczciwości możemy się dzisiaj pochwalić setkami zrealizowanych zleceń.

Kruszarki
i przesiewacze to niezbędne narzędzia, które umożliwiają rozdrobnienie większych fragmentów skał na żwir lub pył skalny. Proces ten ma na celu zmniejszenie wielkości składowanych surowców — w celach recyklingowych, ale nie tylko. Firma Power prowadzi sprzedaż kruszarek. Oferujemy również usługi serwisowe i części zamienne.

Oferta przedsiębiorstwa to między innymi:
  • produkcja odwadniaczy,
  • naprawa maszyn budowlanych,
  • naprawa kruszarek,
  • montaż ciągów technologicznych,
  • naprawa ciągów technologicznych,
  • sprzedaż przesiewaczy,
  • części zamienne do maszyn budowlanych,
  • modernizacja maszyn,
  • kruszarki (naprawa i modernizacja).
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników daje nam możliwość podejmowania się nawet najtrudniejszych zadań. W związku z tym przyjmujemy również zlecenia na przerabianie przesiewaczy mobilnych (spalinowych) na prąd. Dodatkowo przystosowujemy dowolne przesiewacze do pracy „na mokro". Dodatkowo montujemy i uruchamiamy ciągi technologiczne oraz zajmujemy się modernizacją takich ciągów. Jesteśmy producentem odwadniaczy kubełkowych i kubełkowo-wstęgowych o wydajność 100-300 ton.

Ponadto jesteśmy specjalistami w dziedzinie hydrauliki siłowej. Za pomocą sprzętu pomiarowego diagnozujemy układy hydrauliki siłowej oraz je projektujemy i wykonujemy na zamówienie. Poza tym z chęcią przeprowadzamy szkolenia operatorów w zakresie mechaniki i hydrauliki siłowej.

Zapewniamy dogodne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Swoje obowiązki traktujemy z najwyższą powagą i solidnością. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby nasze modernizacje lub prace serwisowe były skuteczne i zadowalające naszych klientów. Dlatego nieustannie, każdego dnia robimy wszystko, co w naszej mocy, by dalej udoskonalać naszą ofertę.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Serdecznie zapraszamy do kontaktu — chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zachęcamy do współpracy!

Artykuły

Przesiewacze i sortowniki wibracyjne a produkcja kruszyw
Przesiewacze i sortowniki wibracyjne a produkcja kruszyw
Kruszywa mają zastosowanie w budownictwie czy w ogrodnictwie. Warto, więc zainwestować w specjalistyczne maszyny, jakimi są profesjonalne przesiewacze

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Power. Zawierowska I.

Power. Zawierowska I., Nowa Wieś

Opinie (4)

Opinie o firmie Power. Zawierowska I.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
02.11.2019
Nie mam zastrzeżeń, wszystko jak najbardziej ok.
Michał
Michał
5.0
26.09.2019
Profesjonalizm i rzetelność, a do tego atrakcyjne ceny. Polecam!
Damian
Damian
5.0
14.07.2019
Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy. Usługi najwyższej jakości. Ciąg technologiczny produkcji firmy Power działa bezproblemowo i sprawnie.
Patryk
Patryk
5.0
31.05.2019
Znakomite usługi serwisowe. Prawdziwi fachowcy, doskonale znają się na inżynierskiej pracy. Polecam z czystym sumieniem. Brawo!