Sprzedaż polis ubezpieczeniowych
Sprzedaż polis ubezpieczeniowych , Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5421779733
REGON: 050700419
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe prowadzę w Białymstoku. Nazywam się Krzysztof Kuźniecow. Od 2012 roku sprzedaję polisy różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Oferta

Zakup ubezpieczenia to zawsze przejaw przezorności, a w wielu przypadkach także obowiązek nałożony przepisami. Niezależnie od tego, jakich ubezpieczeń Państwo poszukują, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z mojej pomocy. W Pośrednictwie Ubezpieczeniowym doradzam w kwestii ubezpieczeń, porównuję oferty oraz wyjaśniam wszystkie wątpliwości. Informuję o cenie, warunkach wypłaty odszkodowania, a także przypominam o terminach związanych z płatnością ratalną i przedłużeniem umowy.

Jako pośrednik ubezpieczeniowy sprzedaję m.in. ubezpieczenia majątkowe. Pomagam ubezpieczyć domy, mieszkania i inne lokale oraz obiekty wraz z ruchomościami. Ubezpieczenia obejmują najczęściej zdarzenia losowe, w tym włamania, pożary i zalania. Od wypadków i ich skutków ubezpieczam też w przypadku samochodów. Polisy OC, AC, Assistance i NNW oferuję właścicielom nowych i starszych pojazdów, szczególnie samochodów osobowych.

Oferuję również:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia dla firm.
Sprzedaję polisy OC dla działalności gospodarczej i specjalne ubezpieczenia chroniące od skutków kontroli skarbowej. Ochrona Allianz Podatnik i Allianz Skarbowy zapewnia porady prawne i sfinansowanie adwokata w sprawach z zakresu kodeksu karno-skarbowego.

Dodatkowych informacji o ofercie udzielam telefonicznie i e-mailowo. Zapraszam do skorzystania z usług ubezpieczeniowych — Krzysztof Kuźniecow.

Artykuły

Czy warto ubezpieczyć nieruchomość? Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow
Czy warto ubezpieczyć nieruchomość? Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow
Zastanawiasz się, czy warto ubezpieczyć nieruchomość? Chcesz wybrać najlepszą polisę? Poznaj ofertę Pośrednictwa Ubezpieczeniowego Krzysztof Kuźniecow!

Kontakt

Kontakt Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Krzysztof Kuźniecow


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.