Kredyty w trudnych sytuacjach życiowych
Kredyty w trudnych sytuacjach życiowych, Pośrednictwo Finansowe Agnieszka Machnikowska, Lubartów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:30
Wt.
08:00 - 18:30
Śr.
08:00 - 18:30
Cz.
08:00 - 18:30
Pt.
08:00 - 18:30
Sb.
08:00 - 18:30
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7141891068
REGON: 061352579
Rok założenia:
2016

O firmie

Pośrednictwem finansowym zajmujemy się już od dłuższego czasu. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w miejscowości Lubartów, na terenie województwa lubelskiego. Jego właścicielką oraz osobą zarządzającą jest Agnieszka Machnikowska.

Oferta

Często zdarza się, że brakuje gotówki. Wtedy najlepszą opcją jest kredyt, który będzie dobrze spersonalizowany do Klienta. Najpierw dokładnie badamy dokładne zapotrzebowanie naszego Klienta i jego możliwości finansowe, by potem wybrać najlepszą opcję. W naszej firmie zajmujemy się właśnie odszukiwaniem takich rozwiązań. Zrobimy wszystko, by znaleźć dla Państwa najbardziej satysfakcjonującą ofertę.

Oferujemy:
  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty konsolidacyjne,
  • kredyty firmowe,
  • kredyty dla rolników.
Szczególnie polecamy również leasingi, czyli kredyty na samochody i inne sprzęty. W żaden sposób nie osłabiają one zdolności kredytowej. Nie potrzebują też wkładu własnych środków finansowych. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą, lub potrzebują różnych sprzętów, tudzież samochodu. W naszej ofercie mamy również pośrednictwo finansowe. Pomożemy zadbać o Państwa finanse i podpowiemy, jak je rozmnożyć.

Proponujemy także szereg ubezpieczeń. Mamy ubezpieczenia na życie bądź dla rolników. Zależy nam na jak największym bezpieczeństwie finansowym naszych Klientów, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać naszą wiedzę oraz naszą ofertę, by spełniała ona wszelkie potrzeby naszego Klienta w ciągle rozwijającym się świecie. Dodatkowo zabezpieczamy firmy, nieruchomości lub mienie Klienta. Pełnimy też funkcje pośrednika nieruchomości. Zajmiemy się sprzedażą obiektu, dokładając wszelkich starań, by uzyskać zadowalającą sumę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa Agnieszki Machnikowskiej.

Artykuły

Jak wybrać kredyt gotówkowy?
Jak wybrać kredyt gotówkowy?
Wybierając kredyt gotówkowy, weź pod uwagę wysokość i liczbę rat oraz całkowite koszty. Jeśli nie wiesz, jaki kredyt wybrać, skorzystaj z pomocy pośrednika.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pośrednictwo Finansowe Agnieszka Machnikowska

Pośrednictwo Finansowe Agnieszka Machnikowska, Lubartów

Opinie (7)

Opinie o firmie Pośrednictwo Finansowe Agnieszka Machnikowska

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Kazik
Kazik
5.0
08.07.2020
Porządna placówka kredytowa, fachowe doradztwo.
Greta
Greta
5.0
13.05.2020
Korzystne warunki, zero ukrytych kosztów!
Marek
Marek
4.0
04.03.2020
Miałem kilka kredytów i nie potrafiłem się odnaleźć w tej sytuacji, na szczęście zaproponowano mi kredyt konsolidacyjny w tej placówce i teraz mogę spać spokojnie.
Aurelia
Aurelia
5.0
23.01.2020
Konkretna oferta, zero haczyków. Polecam!
Alek
Alek
5.0
25.11.2019
W końcu mam swój własny samochód i nie muszę pożyczać od rodziców. Dziękuję Pani Agnieszko!
Przemek
Przemek
5.0
16.09.2019
Brałem u nich kredyt na pierwsze mieszkanie, bałem się bardzo, że zostanę oszukany, jednakże jest to bardzo uczciwa firma, raz, gdy miałem problem z płatnością na czas, to byli bardzo ugodowi. Polecam.
Kasjan
Kasjan
5.0
20.07.2019
Bardzo przejrzyste zasady, dobre doradztwo, krok po kroku wyjaśnione szczegóły. Wziąłem u nich kredyt i nie żałuję, a teraz polecam dalej.