Montaż systemów alarmowych
Montaż systemów alarmowych, Portfel Krzysztof Radziszewski, Czerwionka-Leszczyny

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6472310604
REGON: 382418539
Rok założenia:
1970

O firmie

Firma Portfel znajduje się w Czerwionka-Leszczynach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach elektrycznych. Działalność rozpoczęliśmy w 2019 roku, jednak jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą doświadczonych specjalistów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Krzysztof Radziszewski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Portfel jest montaż, a także naprawa instalacji elektrycznych. Prawidłowe utrzymanie instalacji elektrycznej ma duży wpływ na bezpieczeństwo pożarowe w budynku, a co za tym idzie - bezpieczeństwo ludzi. W naszej ofercie można znaleźć lokalizację uszkodzeń instalacji, przegląd oraz usuwanie awarii instalacji i wymianę uszkodzonych urządzeń. Dodatkowo przeprowadzamy pomiary kontrolne.

Nasza oferta obejmuje także takie systemy, jak:
  • alarmy,
  • monitoring,
  • TV przemysłowa,
  • inteligentny dom.
Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów alarmowych, które zapewnią bezpieczeństwo w domach bądź biurach. Uzupełnienie naszej oferty stanowią systemy sygnalizacji pożarowej.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich systemów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do współpracy z firmą Portfel.

Artykuły

Instalacje elektryczne i elektroniczne w budynkach – poprawna eksploatacja.
Instalacje elektryczne i elektroniczne w budynkach – poprawna eksploatacja.
Budowa instalacji elektrycznej wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale i również wyobraźni, by móc doradzić klientowi optymalne rozwiązania pod jego potrzeby

Wideo

Kontakt

Kontakt Portfel Krzysztof Radziszewski

Portfel Krzysztof Radziszewski, Czerwionka-Leszczyny

Opinie (4)

Opinie o firmie Portfel Krzysztof Radziszewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
25.09.2019
Firma godna polecenia, montaż alarmów w całym biurze przebiegł sprawnie.
Robert
Robert
5.0
20.07.2019
Wykonali u nas instalację elektryczną, wszystko zajęło naprawdę chwilę. Polecamy serdecznie.
Baltazar
Baltazar
5.0
10.05.2019
Zleciliśmy im naprawę instalacji elektrycznej. Zależało nam na czasie, a oni zrealizowali zlecenie w naprawdę krótkim czasie. Super, na pewno jeszcze w razie potrzeby skorzystamy z ich usług.
Ewa
Ewa
5.0
20.03.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się instalacji systemów alarmowych w całym naszym domu. Teraz czujemy się w pełni bezpieczni - dziękujemy i polecamy.