przyjazna Stowarzyszenia, towarzystwa, związki, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie, Iława

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7441533261
REGON: 280449740
KRS: 0000340480
Rok założenia:
2009
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło to działalność, którą prowadzimy w Iławie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Stanowimy oddział terenowy ogólnopolskiej organizacji działającej na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Działamy od 2009 roku.

Oferta

Naszym celem jest zapewnianie pomocy i wsparcia osobom z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Naszymi podopiecznymi są dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, dla których organizujemy różne formy wsparcia, takie jak:
  • Warsztat Terapii Zajęciowej,
  • Zespół Rehabilitacyjno-Terapeutyczny,
  • Punkt Wczesnej Interwencji.
Zakres naszych działań skupia się głównie na organizacji zajęć terapii zajęciowej. Podczas takich spotkań przygotowujemy osoby niepełnosprawne do codziennego życia, podjęcia pracy oraz uczymy wielu podstawowych czynności, które pozwolą im na większą samodzielność i wykonanie wielu czynności bez pomocy opiekunów. Poza tym zajmujemy się także rehabilitacją oraz pomocą w uzyskaniu dofinansowania na różne programy pomocowe. Ponadto podejmujemy się rzecznictwa interesów naszych podopiecznych.

Zapewniamy też wsparcie bliskim osób niepełnosprawnych, którzy mogą się do nas zgłosić w każdej sytuacji.

Więcej informacji i aktualnie prowadzone projekty znajdują się na naszej stronie internetowej.

Jako organizacja utrzymujemy się głównie z dofinansowań i dobrowolnych datków. W ramach wsparcia możesz przekazać nam swoje 1,5% podatku.

Zapraszamy do kontaktu z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Artykuły

Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie - miejsce wsparcia dla osób z niepełnosprawnością
Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie - miejsce wsparcia dla osób z niepełnosprawnością
Warsztaty Terapii Zajęciowej stanowią niezwykle ważne miejsce wsparcia dla osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. Jak działają? Dowiedz się z artykułu!
Czym jest Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez PSONI Koło w Iławie?
Czym jest Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez PSONI Koło w Iławie?
PSONI Koło w Iławie prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej. Zapoznaj się z artykułem i sprawdź, na czym polegają zajęcia, nad którymi czuwa to stowarzyszenie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie, Iława

Opinie (0)

Opinie o firmie Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Iławie


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.