Wytwarzanie i sprzedaż prądu
Wytwarzanie i sprzedaż prądu, Polontex S.A. Oddział Energetyczny, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5770009643
REGON: 150916961
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Polontex to firma z Częstochowy. Specjalizuje się w produkcji tkanin i firan, ale prowadzi też Oddział Energetyczny. Zajmuje się on dostarczaniem energii elektrycznej. Usługi tego typu świadczy od 2014 roku.

Oferta

Polontex S.A. Oddział Energetyczny zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów usługi. Zatrudnia specjalistów, którzy mają doświadczenie w branży energetycznej i są w stanie zapewnić klientom najwyższej jakości usługi elektryczne. Przedsiębiorstwo działa na podstawie udzielonej mu przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki koncesji i zajmuje się dystrybucją energii elektrycznej. Dostarcza ją na potrzeby przemysłowe i biurowe. Może zaopatrywać w prąd podmioty działające w obiektach magazynowych i produkcyjnych znajdujących się na terenie należącym do spółki oraz w jej sąsiedztwie. Ofertę spółki Polontex S.A. Oddział Energetyczny warto wybrać, ponieważ cena energii elektrycznej proponowana przez firmę jest bardzo konkurencyjna. Możliwe jest indywidualne ustalenie warunków umowy. Klienci mogą też skorzystać z doradztwa w sprawach technicznych i energetycznych.

Polontex Oddział Energetyczny poza dostarczaniem energii elektrycznej świadczy też usługi elektryczne w dzierżawionych przez siebie obiektach, polegające na takich pracach jak:
  • wykonywanie przyłączy elektrycznych niskiego napięcia,
  • wykonywanie wewnętrznych instalacji elektrycznych,
  • montaż urządzeń elektrycznych,
  • konserwacja urządzeń elektrycznych,
  • naprawa urządzeń elektrycznych,
  • pomiary elektryczne.
Firma zajmuje się również dodatkowymi pracami przy montażu, naprawie i remontach maszyn i urządzeń mechanicznych. Ich części poddaje obróbce i regeneracji. Dodatkowo pracownicy przedsiębiorstwa zajmują się spawaniem, pracami stolarskimi oraz usługami remontowo-budowlanymi. Można do nich zaliczyć tynkowanie, murowanie, usługi dekarskie i prace posadzkarskie.

Więcej informacji dotyczących Polontex S.A. Oddział Energetyczny znajduje się na stronie internetowej. W sprawie dostaw energii można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt Polontex S.A. Oddział Energetyczny

Polontex S.A. Oddział Energetyczny, Częstochowa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Polontex S.A. Oddział Energetyczny


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.