Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9111819104
Rok założenia:
2002
Branża:

Polecane oferty

Warszawa, Królowej Marysieńki 33 lok. 94
Na rynku działamy od 2007 roku. Cały czas rozwijamy swoją działalność i poszerzamy zakres świadczon...
Specjalizujemy się w budowie obiektów z płyty warstwowej. Dzięki ich wykorzystaniu możemy zagwarant...
Bazując na bogatej praktyce zawodowej, zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą nowoczesnych kontener...
Stryków, Ozorkowska 25
Kontenery to konstrukcje o wielu zastosowaniach. Nowe i używane kontenery modułowe można znaleźć w ...

O firmie

Polkont Sp.z o.o.

Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2002 roku. Głównym aspektem działalności firmy jest oferowanie najwyższej jakości kontenerów. Siedziba firmy Polkont zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Polkont dysponuje oddziałem w Kwidzynie oraz placami składowymi w Gdyni, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu i Warszawie.

Serdecznie zapraszamy.

Oferta

Nasza firma istnieje od 2002 roku, siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy, posiadamy oddział w Kwidzynie, a nasze składy znajdują się w Gdyni, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu oraz w Warszawie.
Prężny rozwój naszej firmy poszerzyliśmy o oddziały na Ukrainie i Łotwie.
Sieć placów składowych pozwala nam na szybkie zaspokajanie potrzeb wszystkich Klientów oraz minimalizację kosztów dostaw. Ponadto wykwalifikowana kadra pracownicza firmy pozwala na projektowanie i przebudowę oraz wyposażenie kontenerów według zapotrzebowania Klientów.

Posiadamy szeroką ofertę na sprzedaż i wynajem kontenerów biurowych, blaszanych, budowlanych, chłodniczych, magazynowych, mieszkalnych, morskich, ocieplanych, sanitarnych, socjalnych, technicznych, transportowych oraz używanych.

Nasze usługi cieszą się dużym uznaniem wśród naszych kontrahentów, Największymi klientami na nasze produkty są firmy budowlane, transportowe, spedycyjne oraz firmy logistyczne, wojsko, a także zakłady produkcji rolnej.

W Naszej ofercie nie mogło także zabraknąć kompleksowego wyposażenia dla naszych produktów, a w skład nich wchodzą szeroki rodzaj mebli biurowych, socjalnych i szafek BHP, zbiorników na fekalia, różnego typu ogrodzeń tymczasowych, stałych i przenośnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zleceniodawców do naszej oferty wprowadziliśmy jedne z najnowocześniejszych komór chłodniczych na bazie agregatów Viessman oraz komory mroźnicze. Modułowa konstrukcja komór oraz szeroka paleta dostępnych agregatów pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb przetwórstwa spożywczego oraz firm produkcyjnych.

Oferujemy także usługi związane z instalacją i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, obsługą i serwisem kontenerów chłodniczych, transportowe i dźwigowe, oraz indywidualne zapytania.

zapewniamy dla Naszych klientów profesjonalny i techniczny serwis oraz obsługę.

Ponadto poza wynajmem i sprzedażą kontenerów, oferujemy także szereg innych obejmujących budowę usług, montaż i demontaż oraz modyfikację naszych kontenerów.

Oczyszczanie - oraz renowacja elementów zabytkowych, jak cegła, kamień, tynki, granit, beton i marmur.

Piaskowanie - usługa obejmuje usuwanie rdzy i powłok lakierniczych z powierzchni aluminiowych, stalowych, stopów czy też elementów drewnianych.

Oferujemy też usuwanie graffiti ze wszystkich rodzajów powierzchni.

Zapraszamy do współpracy z Naszą firmą.

Kontakt

Kontakt Polkont Sp. z o.o.

Polkont Sp. z o.o., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Polkont Sp. z o.o.