Dystrybucja akumulatorów renomowanych firm
Dystrybucja akumulatorów renomowanych firm, Poliss f.p., Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6790001823
REGON: 350231470
Rok założenia:
1991

O firmie

Firma Poliss znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy od 1989 roku. Zajmujemy się sprzedażą akumulatorów i baterii samochodowych. Osobą decyzyjną jest Mariusz Sołtysiak.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy Poliss jest dystrybucja akumulatorów samochodowych. Posiadamy 29-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu produkty, jakie mamy w ofercie, są doskonale dobrane do potrzeb potencjalnych nabywców.

Naszym klientom oferujemy:
  • akumulatory samochodowe,
  • akumulatory rozruchowe,
  • akumulatory żelowe,
  • akumulatory motocyklowe,
  • akumulatory regenerowane,
  • ładowarki solarne,
  • akumulatory zasilające.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego akumulatora, który spełni Państwa oczekiwania.

Produkty wchodzące w skład naszego asortymentu nadają się do wszystkich typów pojazdów, między innymi samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, skuterów spalinowych, łodzi. Ponadto, mogą być zamontowane w motolotniach, samolotach, maszynach budowlanych oraz śmigłowcach.

Kolejne zastosowania akumulatorów znajdują się w zabawkach dziecięcych, także sprzęcie elektrotechnicznym. Uzupełnieniem asortymentu są ładowarki solarne oraz baterie.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy terminowość oraz rzetelność. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Poliss w Krakowie.

Marki i specjalizacje

W sprzedaży mamy akumulatory takich firm, jak Atom, Moll, Baren, Deka, Fiamm, Jenox, Centra, Voltmaster, PowerMAX, Powerbat, Yuasa.

Kontakt

Kontakt Poliss f.p.

Poliss f.p., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Poliss f.p.