Obozy letnie i zimowe
Obozy letnie i zimowe , Polarek.pl Klub Aktywnej Zabawy Arkadiusz Pol, Wieliszew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361383580
Branża:

O firmie

Polarek to klub aktywnej zabawy dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wieliszewie, w województwie mazowieckim. W branży działamy od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Arkadiusz Pol.

Oferta

Zajmujemy się organizowaniem aktywnego wypoczynku i kreatywnych zajęć dedykowanych dla dzieci i młodzieży. Integracyjne wyjazdy są bardzo ważne zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, którzy mogą poznać bliżej swoich wychowanków. Uczniowie na takich wyjazdach nawiązują relację między sobą, a także zdobywają wiedzę w niecodzienny i interesujący sposób. We współpracy z psychologami oraz pedagogami opracowaliśmy programy kilkudniowych wyjazdów na białe i zielone szkoły. W programie zajęć znajdziecie zajęcia sportowe i mnóstwo zajęć integracyjnych.

Nasza oferta to:
  • obozy,
  • zielone szkoły,
  • zajęcia teatralne,
  • urodziny.
Organizujemy tematyczne obozy letnie między innymi zrealizowaliśmy już Aktywne Wakacje Młodego Trapera, Aktywne Wakacje w Funce oraz Aktywne Wakacje pod Żaglami. Obozy przeznaczone są dla najmłodszych, jak i młodzieży. Warsztaty letnie to przede wszystkim zajęcia taneczne, zajęcia na wodzie, obozy artystyczne, obozy sportowe, a także językowe. Zimą oferujemy narty i snowboard. Zapewniamy szkolenie na różnych poziomach zaawansowania.

Ponadto PolArek to również oferta dla całej rodziny na spędzenie wspólnego czasu w aktywny sposób, zarówno w lato, jak i w zimę. Organizujemy obozy dla rodziców i dzieci, a przygotowane przez nas zajęcia są ciekawe i interesujące.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz świetną zabawę!

Zapraszamy do kontaktu z firmą PolArek.

Artykuły

Żeglarstwo – jak zachęcić dziecko do tego sportu?
Żeglarstwo – jak zachęcić dziecko do tego sportu?
Obozy żeglarskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów. Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na taką wycieczkę?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Polarek.pl Klub Aktywnej Zabawy Arkadiusz Pol

Polarek.pl Klub Aktywnej Zabawy Arkadiusz Pol, Wieliszew

Opinie (6)

Opinie o firmie Polarek.pl Klub Aktywnej Zabawy Arkadiusz Pol

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Lilianna
Lilianna
5.0
09.11.2020
Polecam serdecznie, konkurencyjna cena, a obozy na najwyższym poziomie.
Hanna
Hanna
5.0
26.09.2020
Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało fajne wakacje, zapisz je na obóz z nimi.
Amanda
Amanda
5.0
22.07.2020
Znają się na organizacji wyjazdów jak nikt inny. Polecam!
Hubert
Hubert
5.0
08.05.2020
Moje dziecko było zachwycone obozem letnim, który organizowaliście. Ciekawe zajęcia, fajni opiekunowie i miłe towarzystwo.
Kalina
Kalina
4.0
15.03.2020
Obóz językowy, w którym brał udział mój syn to strzał w dziesiątkę. Nigdy nauka języka angielskiego nie sprawiła mu takiej radości.
Adela
Adela
5.0
11.01.2020
Polarek to świetna firma, która organizuje profesjonalne obozy dla dzieci. O nic nie trzeba się martwić. Zajmują się wszystkim od A do Z. Opieka na najwyższym poziomie.