Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481481167
REGON: 07077109
KRS: 0000172332
Dodatkowe kontakty:

33 487 62 09

O firmie

Firma Poland Optical jest firmą specjalizującą się w sprzedaży urządzeń okulistycznych i sprzętu optycznego. Działa na polskim rynku od ponad 15 lat. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera wszystkich tych, którzy profesjonalnie dbają o zdrowie oczu pacjentów w całej Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Cieszynie, w województwie śląskim.

Oferta

Firma Poland Optical z Cieszyna posiada w ofercie urządzenia okulistyczne oraz niezbędne narzędzia optyczne. Prowadzimy sprzedaż sprzętu okulistycznego zarówno do diagnozy, terapii jak i przydatnego w chirurgii.

Mamy wyłącznie nowoczesne i bezpieczne urządzenia, które zyskały uznanie profesjonalistów na całym świecie. Jest bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem sprzętu optycznego i urządzeń okulistycznych japońskiej firmy Nidek. Współpracujemy również z Cso, Takagi, Tokai, Mecanottica Mazza, MSD i SBM Sistemi.

Poza działalnością handlową prowadzimy również autoryzowany - potwierdzony certyfikatami jakości - gwarancyjny i pogwarancyjny serwis oferowanych urządzeń. W trosce o wysoki poziom obsługi firma sukcesywnie zwiększa zatrudnienie i zagęszcza sieć dystrybutorów.

Nasza oferta obejmuje:
  • tablice Snellena dla dzieci
  • tonometr bezkontaktowy
  • tonometr aplanacyjny
  • automaty bezszablonowe firmy Nidek
  • automaty przemysłowe Nidek
  • centroskopy
  • skanery
  • dioptriomierze
  • pupilometry.
Firma oferuje urządzenia stosowane w diagnostyce okulistycznej. Należą do nich między innymi: lampy szczelinowe cso, lampy szczelinowe takagi, topografy, oftalmometry, ultrasonografy, mikroskopy endotelialne i konfokalne, polomierze, funduskamery, mikroperymetr, wielofunkcyjny analizator rogówkowy opd-scan iii, biometr optyczny oraz synoptofor.

W ofercie także urządzenie niezbędne w chirurgii okulistycznej, meble okulistyczne i programy komputerowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Poland Optical sp. z o.o.

Poland Optical sp. z o.o., Cieszyn

Opinie (11)

Opinie o firmie Poland Optical sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr
Piotr
5.0
28.05.2019
Sprzedają nowoczesny sprzęt, który znajdzie zastosowanie w każdym gabinecie okulistycznym. Długo się broniłem przed zakupem, bo nie miałem środków, ale przekonało mnie to, że mogę skorzystać z leasingu. Dobrze, że tak się stało, bo jest to działanie zdecydowanie na korzyść pacjentów.
Jan
Jan
5.0
22.04.2019
Mają bardzo korzystną ofertę leasingu sprzętu okulistycznego. Zdecydowałem się i nie muszę płacić dwóch pierwszych rat!
Adam
Adam
5.0
02.03.2019
W moim zakładzie optycznym korzystam z urządzeń do obróbki soczewek. Kupiłem je od firmy Poland Optical i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze fachowo mi doradzono, po drugie zapewniono wsparcie techniczne, a po trzecie cena okazała się konkurencyjna. W związku z tym polecam firmę innym.
Kamil
Kamil
5.0
19.02.2019
Wysokiej klasy sprzęt, fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. Z doświadczenia jakie mam z firmą Poland Optical tak to właśnie wygląda. Polecam każdemu kto prowadzi praktykę okulistyczną lub zakład optyczny. Warto skorzystać z ich oferty.
Emil
Emil
5.0
02.01.2019
W mojej klinice lekarze używają wyłącznie sprzętu kupionego od Poland Optical. Firma ta dysponuje wysokiej klasy rozwiązaniami w zakresie diagnostyki i chirurgii okulistycznej. Zapewniają one wymaganą precyzję i co za tym idzie bezpieczeństwo pacjentów.
Adrian
Adrian
5.0
28.12.2018
Kupiłem od tej firmy wiele urządzeń, w tym lampy szczelinowe CSO, meble i tablice okulistyczne. Wszystko działa bez zarzutu i doskonale spełnia swoją funkcję. Firma jest bardzo pomocna przy wyborze i zapewnia wsparcie techniczne.
Tomasz
Tomasz
5.0
19.11.2018
Kupiłem od Poland Optical wysokie klasy sprzęt do zabiegów chirurgicznych oczu i muszę stwierdzić, że zapewnia niesamowitą precyzję.
Zofia
Zofia
5.0
14.10.2018
Za każdym razem, kiedy planuję zakup nowego sprzętu okulistycznego korzystam z oferty przedsiębiorstwa Poland Optical. Wiem, że to prawdziwi fachowcy, dlatego dysponują wyłącznie sprawdzonym sprzętem. Szczególnie warto zainteresować się japońskimi maszynami Nidek. Spółka jest polskim dystrybutorem tych urządzeń.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
05.09.2018
Najlepsze miejsce do zakupu sprzętu okulistycznego. Wiem co mówię, bo od lat prowadzę gabinet. Używam specjalistycznego sprzętu, a od niedawana skusiłem się na zakup japońskich urządzeń i uważam, że są najlepsze. Kupiłem je oczywiście w firmie Poland Optical.
Dariusz
Dariusz
5.0
26.08.2018
Polecam ofertę firmy Poland Optical. Od lat z nimi współpracuję i już kilka razy kupowałem sprzęt do mojego gabinetu okulistycznego. Dobrze doradzają, gwarantują konkurencyjne ceny i zapewniają wsparcie techniczne.
Filip
Filip
5.0
31.07.2018
W moim gabinecie okulistycznym używam najlepszego sprzętu produkcji japońskiej. Kupiłem go za pośrednictwem firmy Poland Optical i jestem bardzo zadowolony. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie, a ja mogę teraz leczyć pacjentów bez obawy o błędne wyniki badań.