Szkolenia wstępne i całkowite ADR
Szkolenia wstępne i całkowite ADR, POL Lech Manaj, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5860058585
REGON: 190916295
Dodatkowe kontakty:

535 357 898

Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nasza firma oferuje prawo jazdy na przewozy materiałów niebezpiecznych. Właścicielem POL jest Lech Manaj, mieścimy się w Gdyni. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Oferta

Czy są Państwo nowicjuszami w dziedzinie transportu ADR i chcą zrobić prawo jazdy na przewóz ADR? Właśnie tym się zajmuje nasza firma. Proponujemy szkolenia wstępne i całkowite ADR skierowane do osób, które ukończyły 21 lat i posiadają już prawo jazdy kat. C lub C+E.

Posiadanie takiego prawa jazdy jest wymogiem w ramach umowy europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych. Dlatego na szkoleniach omówimy podstawy kierowania transportem ADR oraz zasady postępowania kierowcy w czasie przewozu, wymienimy rodzaje zagrożeń oraz środki ostrożności podczas czynności załadunkowych i rozładunkowych. Sprawimy, że nowy kierowca będzie czuł się pewnie, przewożąc materiały klasyfikowane jako niebezpieczne.

Po ukończonym szkoleniu oraz zdaniu egzaminu kierowca otrzymuje uprawnienia, które pozwalają na pracę jako kierowca przewożący materiały niebezpieczne na terenie Polski i za granicą. Zapraszamy do nas.

Artykuły

Czym są przewozy ADR i jak zdobyć uprawnienia, by móc zostać kierowcą takich transportów? Kursy i nauka jazdy POL Lech Manaj
Czym są przewozy ADR i jak zdobyć uprawnienia, by móc zostać kierowcą takich transportów? Kursy i nauka jazdy POL Lech Manaj
Transport towarów niebezpiecznych jest regulowany przez konwencję ADR. Kierowca musi spełniać określone wymagania, by uzyskać uprawnienia. Sprawdź jakie!

Wideo

Kontakt

Kontakt POL Lech Manaj

POL Lech Manaj, Gdynia

Opinie (2)

Opinie o firmie POL Lech Manaj

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
20.05.2022
W końcu udało mi się zdać egzamin na transport ADR, a to wszystko dzięki szkole jazdy POL!
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
26.03.2022
Polecam, prowadzą świetne kursy na ADR.