Dodatkowe dane

Polecane oferty

Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Możemy Państwu zaproponować komfortowe warunki noclegowe. W naszej ofercie można znaleźć pokoje na ...
Agroturystyka Pomerania to urokliwe miejsce, w którym nasi goście spędzają miłe chwile. Dysponujemy...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Gdańsk w województwie pomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Mozarta 18. Kod pocztowy do korespondencji to: 80-171 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.35819N, 18.60808E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: pokojenawakacje@wp.pl. "Pokoje gościnne" to firma działająca w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Pokoje gościnne" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Gdańsk jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 501 337 313.

Kontakt

Kontakt Pokoje gościnne

Pokoje gościnne, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Pokoje gościnne