Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
KRS: 0000045738
Branża:

O firmie

Ślusarstwo, Pogotowie zamkowe Łódź Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Łódź W branży ślusarskiej działamy z powodzeniem od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy oddziałem pogotowia zamkowego ABC Zabezpieczeń w Łodzi. Cieszymy się dużym uznaniem klientów z całej Polski.

Oferta

Głównym profilem działalności ABC Zabezpieczeń jest zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie profesjonalnych usług ślusarskich. Naszym celem jest udzielenie Państwu fachowej pomocy w przypadku zatrzaśnięcia drzwi od samochodu, mieszkania, garażu czy innego pomieszczenia. Usługi naszego pogotowia ślusarskiego są dostępne przez przez całą dobę, również w weekendy i święta. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, co sprawia, że możemy dotrzeć w krótkim czasie do każdego klienta. Wystarczy, że zgłosicie się do nas, a my natychmiastowo wyślemy ekipę specjalistów.

Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu zamków w domach i mieszkaniach oraz awaryjnym otwieraniu samochodów wszystkich marek. Zatrzasnąłeś kluczyk w stacyjce lub zgubiłeś kluczyki od samochodu? Po prostu skontaktuj się z naszym pogotowiem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pozwalającym nam otworzyć drzwi samochodu bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Zajmujemy się montażem i wymianą zamków antywłamaniowych. Nie ma dla nas znaczenia, czy są to proste zamki nawierzchniowe czy skomplikowane systemy zamków antywłamaniowych i patentowych. Zapewniamy kompleksową naprawę zamków Gerda, Dierre, Mottura i wielu innych.

Zajmujemy się wykonaniem systemów antywłamaniowych oraz elektromechanicznych systemów zamknięć. Specjalizujemy się w montażu mechanicznych zabezpieczeń antywłamaniowych oraz kamer telewizji przemysłowej. Wykonujemy również systemy klucza Master-Key. Prowadzimy sprzedaż drzwi i zamków antywłamaniowych.

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów w swojej dziedzinie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach branżowych. Dzięki temu są w stanie stawić czoła każdemu zadaniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem awaryjnym w Łodzi!

Kontakt

Kontakt Pogotowie zamkowe Łódź Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków

Pogotowie zamkowe Łódź Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Pogotowie zamkowe Łódź Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków