Opieka całodobowa nad osobami starszymi
Opieka całodobowa nad osobami starszymi, Pogodna Jesień Dom Seniora, Rokitno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5951003325
REGON: 210297859
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

W domu seniora Pogodna Jesień w Przytocznej zapewniamy komfortowe warunki oraz możliwość stałego pobytu dla osób starszych. Działamy od 1996 roku, oferując kompleksową opiekę dla osób wymagających wsparcia medycznego, w tym seniorów z przewlekłymi chorobami i niepełnosprawnościami. Nasza placówka łączy profesjonalizm personelu z przyjazną atmosferą, która sprzyja spokojnemu i bezpiecznemu życiu.

Oferta

Stawiamy na holistyczne podejście do mieszkańców. Zapewniamy całodobową opiekę z pobytem dla seniorów. Pokoje 1- i 2-osobowe wyposażone są w łazienki, telewizory oraz systemy przywoławcze, co zapewnia mieszkańcom wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Własna kuchnia serwuje pełne wyżywienie dopasowane do potrzeb dietetycznych, a bezbarierowa przestrzeń budynku wraz z windą gwarantuje swobodny dostęp do wszystkich pomieszczeń.

Opieka medyczna też jest dostępna w ramach pobytu i obejmuje stały nadzór pielęgniarski oraz dostęp do lekarzy specjalistów, a program rehabilitacji pozwala na utrzymanie sprawności fizycznej i poprawę samopoczucia. Dodatkowo wsparcie psychologiczne pomaga w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami, a zajęcia integracyjne i rozwijające zainteresowania umożliwiają aktywne spędzanie czasu i podtrzymywanie relacji społecznych.

Jesteśmy po to, aby seniorzy mogli żyć w komfortowych warunkach, w otoczeniu troskliwej opieki i wsparcia. Program „Opieka wytchnieniowa” pozwala rodzinom na czasowe odciążenie, a wizyty duszpasterskie realizujemy na życzenie mieszkańców.

Zachęcamy do kontaktu z Domem Seniora Pogodna Jesień i zapoznania się z naszą ofertą stałego lub czasowego pobytu.

Artykuły

Dom Seniora Pogodna Jesień - Komfort i Bezpieczeństwo dla Seniorów
Dom Seniora Pogodna Jesień - Komfort i Bezpieczeństwo dla Seniorów
Odkryj Dom Seniora Pogodna Jesień, gdzie komfort, bezpieczeństwo seniorów są priorytetem. Sprawdź naszą ofertę i zapewnij bliskim najlepszą opiekę.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pogodna Jesień Dom Seniora

Pogodna Jesień Dom Seniora, Rokitno

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.4
64 opinie
Opinie w Google

4.4/5

64 opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Małorzata Moszko
Małorzata Moszko
Opinia z Google
5.0
14.11.2025
Jeszcze raz dziękuję za opiekę nad moją mamą. Miejsce godne polecenia. Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi. Pełen profesjonalizm i empatia wobec ludzi starszych, z demencją, schorowanych.
Jan Trojanowski
Jan Trojanowski
Opinia z Google
5.0
28.10.2025
janusz stankiewicz
janusz stankiewicz
Opinia z Google
5.0
07.07.2025
Steve Kan
Steve Kan
Opinia z Google
4.0
30.08.2024
Janina Twarda
Janina Twarda
Opinia z Google
5.0
20.08.2024
Witam, chciałabym bardzo, bardzo podziękować za trzy lata pięknego przebywania w Domku radości . Choć mamusi już z nami niema, to na pewno jej radość i oczywiście nasza była przeogromna z mieszkania właśnie w nim. Myślę i jestem pewna że ten Domek Pięknej Radości można polecić każdemu kto szuka takiej przystani i spokoju . Profesjonalizm i oczywiście empatia w każdej osobie która tam pracuje jest na 100%.Dziekuje za te trzy lata z Wami, mamuś przez te chwile nigdy nie powiedziała czegoś smutnego o Was moi kochani , dlatego piszę że to najlepszy zakątek świata w naszym kraju.
Rafał Szczepański
Rafał Szczepański
Opinia z Google
5.0
20.08.2024
ok
Emilia Eigenhuis
Emilia Eigenhuis
Opinia z Google
1.0
31.07.2024
Wellicht is het een mooie plek voor ouderen en over de zorg kan ik niet veel zeggen, behalve dat het eten lekker rook. Waar ik wel wat over kan zeggen, zijn de eigenaren. Ik heb zelden zulke asociale, wrede mensen meegemaakt. Ze laten mensen onder valse voorwendselen komen werken en laten hen dan, zonder duidelijke reden, van de een op de andere dag gaan. Als je verhaal komt halen, krijg je te horen dat ze het de dag ervoor zijn vergeten mede te delen. De manager lijkt een normaal gesprek te voeren, maar verdraait daarna mijn woorden en lijkt niets liever te willen dan te apporteren als een puppy die zijn eigenaar aanbidt. En dan zeg ik het echt nog heel netjes. Brownnoser is toepasselijker. Een normaal gesprek met de eigenaresse was niet mogelijk. Het was overduidelijk dat ze zich direct bedreigd en aangevallen voelde. Een kat in het nauw maakte gekke sprinten. Ze maakte zelfs een scene waar meerdere werknemers en senioren bij waren. Ze schreeuwde bovendien "stil" naar mij, toen ik nog praatte. De eigenaar en echtgenoot van eigenaresse leek in beginsel rustiger, maar nadat hij zijn woordje gezegd had, stond hij op en mocht ik niets meer zeggen. De etiquette van het voeren van een dialoog is ver te zoeken. Hoor en wederhoor bestaat niet bij dit echtpaar. Dus beste mensen, zoek je naar een baan? Beter niet hier of laat alles zwart op wit zetten en sta stevig in je schoenen! Om positief te eindigen wil ik zeggen dat meneer Artur (werknemer) de situatie een klein beetje heeft kunnen redden door vriendelijk en beschaafd te blijven. Hij is duidelijk empatisch voor zijn medemens en gewoon een goed mens.
Joachim W
Joachim W
Opinia z Google
5.0
19.05.2024
Ludmiła Rudziakowicz
Ludmiła Rudziakowicz
Opinia z Google
5.0
03.12.2023
To jest wyjątkowo piękne miejsce dla Seniorów!❤️👍❤️! Do podziwu ! Nasza Mama , jest tu naprawdę szczęśliwa i radosna! Personel na medal, ludzie pełni empatii i życzliwości dla podopiecznych ! Jesteśmy bardzo zadowoleni i pełni uznania dla pracy całego personelu! Piękny ośrodek, pokoje wygodne, bardzo ładnie urządzone, czyste, a nasza Mama pachnie z daleka, jest uśmiechnięta i zadowolona!! Dziękujemy Wam za Waszą pracę, za okazane serce, za opiekę medyczną i zajęcia kulturalne oraz pyszne jedzonko!! Podziwiamy Waszą pracę na Facebooku, SUPER! Z wyrazami szacunku i podziękowania: Ludmila Rudziakowicz ⚘️🫶⚘️🫶
Liudmyła Wilczyńska
Liudmyła Wilczyńska
Opinia z Google
5.0
09.11.2023
Świetne miejsce dla Seniorów
Joanna Malan
Joanna Malan
Opinia z Google
1.0
25.09.2023
Bardzo, bardzo nie polecam. Ośrodek nastawiony tylko na wynik finansowy. Mamę wyrzucono z ośrodka, po czym zażądano opłaty za miesiąc, w której już tam jej nie było.
Robert Jersz
Robert Jersz
Opinia z Google
5.0
29.07.2023
Agnieszka Rudnicka
Agnieszka Rudnicka
Opinia z Google
1.0
24.06.2023
Okropne miejsce… bez żadnego doświadczenia dla ludzi z Demencja albo Alzheimer! Moja mama była przez miesiąc i połamała dwa biodra tam bez dopilnowania po pierwszym złamaniu zamiast położyć ja na łóżko rehabilitacyjne to położyli ja na zwykle łóżko żeby następne biodra złamała..okropne miejsce…nie polecam jesli komuś zależy na dobrej opiece dla rodzica. Pozdrawiam
ANNARELLA-Sklep Bliżej Natury
ANNARELLA-Sklep Bliżej Natury
Opinia z Google
5.0
19.06.2023
Bogol Ława
Bogol Ława
Opinia z Google
5.0
20.02.2023
Pod bokiem Matki Boskiej Rokitnianskiej wszystko musi być dobrze.
Jadwiga Dec
Jadwiga Dec
Opinia z Google
5.0
10.01.2023
Życzliwy stosunek do podopiecznych. Dobra opieka sanitarno - medyczna.Dużo różnorodnych zajęć i imprez kulturalnych i sportowych w ośrodku i na łonie natury. Wyżywienie urozmaicone. Kreatywne indywidualne podejście do tzw. trudnych mieszkańców.
andrzej gn
andrzej gn
Opinia z Google
5.0
23.12.2022
Miejsce doskonale. Skrojone na potrzeby osób starszych. Personel profesjonalny, przyjazny, zaangażowany: Polecam Wszystkim szukającym doskonałej opieki Nad seniorem.
Wojciech Chmielewski
Wojciech Chmielewski
Opinia z Google
5.0
14.11.2022
Dom spełnia moje oczekiwania. Wspaniała zaangażowana obsługa. B. dobre warunki bytowe.
Kazia Hazla
Kazia Hazla
Opinia z Google
5.0
27.10.2022
Halina Klepacka
Halina Klepacka
Opinia z Google
5.0
25.10.2022
Bardzo przyjazna atmosfera, opieka na wysokim poziomie. Przestronne pokoje, ładne wnętrze. Polecam.
Marcin Wilski
Marcin Wilski
Opinia z Google
4.0
26.07.2022
Bardzo ładny budynek. Duży i blisko kościoła.
Łukasz Talik
Łukasz Talik
Opinia z Google
1.0
24.05.2022
Jedną gwiazdkę przyznaję samej pani dyrektor. Dziś mieliśmy z partnerką grać koncert dla seniorów dla niniejszego domu seniora. Pomimo, że większości seniorom podobał się pierwszy utwór, to pani dyrektor w dosyć niemiły sposób przerwała koncert, nie dając dojść do słowa uznała, że to nie jest repertuar dla seniorów i mamy natychmiast przerwać występ. Seniorom było przykro, jedna Pani powiedziała na koniec, że szkoda, że nie może wysłuchać koncertu do końca. Zostaliśmy publicznie okrzyczani przez panią dyrektor i gwałtownie wyproszeni. Szczerze odradzam to miejsce, jest bardzo elegancko i śmiertelnie poważnie...
Lidia Kabat
Lidia Kabat
Opinia z Google
3.0
19.04.2022
Dom piękny, ale bardziej dla samodzielnych seniorów.
Piotr Gruszka
Piotr Gruszka
Opinia z Google
5.0
30.01.2022
Powiedziałbym, że jak w domu ale tam jest lepiej niż w domu. 👏👏👏
Radek “Radex” Olejniczak
Radek “Radex” Olejniczak
Opinia z Google
5.0
25.01.2022
Idealne miejsce dla seniorów.
Marek Ratuszniak (Rexon)
Marek Ratuszniak (Rexon)
Opinia z Google
5.0
24.12.2021
Przemek R
Przemek R
Opinia z Google
5.0
13.10.2021
eskarm RM
eskarm RM
Opinia z Google
5.0
15.07.2021
Bardzo przyjazne miejsce
Andrzej Bożko
Andrzej Bożko
Opinia z Google
5.0
20.04.2021
Rossey Janes
Rossey Janes
Opinia z Google
5.0
16.04.2021
Tomasz Marszalski
Tomasz Marszalski
Opinia z Google
5.0
26.03.2021
Norbert Zeltner
Norbert Zeltner
Opinia z Google
5.0
26.02.2021
Perfekte Unterkunft und sehr freundliches und bestens ausgebildetes Personal.
Dawid Żebrowkii
Dawid Żebrowkii
Opinia z Google
3.0
09.02.2021
Czesław Więckowski
Czesław Więckowski
Opinia z Google
5.0
08.02.2021
Super ! Świetne warunki do pobytu i rehabilitacji. Personel i dyrekcja bardzo profesjonalni. Miłe, ciepłe i ludzkie podejście.
Piotr Stachura
Piotr Stachura
Opinia z Google
3.0
13.10.2020
Mariusz Napierała
Mariusz Napierała
Opinia z Google
5.0
17.05.2020
Bardzo dobre warunki, super opieka.
Paulina Roszkowska
Paulina Roszkowska
Opinia z Google
5.0
09.03.2020
maikkooo
maikkooo
Opinia z Google
5.0
13.02.2020
Elzbieta Krzyzaniak
Elzbieta Krzyzaniak
Opinia z Google
5.0
01.09.2019
Grzegorz Posyniak
Grzegorz Posyniak
Opinia z Google
4.0
21.08.2019
W zacisznym i urokliwym miejscu położone. Seniorzy mogą w spokoju sobie żyć.
Marek Stucki
Marek Stucki
Opinia z Google
3.0
18.08.2019
Izabela Lebioda
Izabela Lebioda
Opinia z Google
4.0
17.08.2019
Ładne, zaciszne miejsce z profesjonalnym personelem. Infrastruktura przystosowana dla każdego w zależności od sprawności. Pensjonariusze zadbani, zadowoleni. Wszystkie domy dla seniorów powinny tak wyglądać, jak hotel , a nie jak szpital. Przyjemniej by im w nich było.
Lidia Miko
Lidia Miko
Opinia z Google
5.0
30.07.2019
Irena Sianozecka
Irena Sianozecka
Opinia z Google
5.0
27.07.2019
Dom pełen szczęśliwych ludzi i fantastyczna i profesjonalna opieka .
Monika Kacprzak
Monika Kacprzak
Opinia z Google
5.0
30.05.2019
Polecam
Ewa Saja
Ewa Saja
Opinia z Google
1.0
23.04.2019
Piękne ❤️ miejsce. Wokół cudowne lasy i jeziora.
Maria Krzyżanowska
Maria Krzyżanowska
Opinia z Google
5.0
21.04.2019
Jest super pozdrawiam serdecznie wszystkich
Waldemar Ostojak
Waldemar Ostojak
Opinia z Google
5.0
03.03.2019
Spokojnie
ANDRZEJ RYCHLIKOWSKI
ANDRZEJ RYCHLIKOWSKI
Opinia z Google
4.0
27.12.2018
Ok
Staszek
Staszek
Opinia z Google
5.0
11.11.2018
Oceniam bardzo pozytywnie.
Bobby McKom
Bobby McKom
Opinia z Google
5.0
07.08.2018
Die Seniorenpension kann ich nur wärmsten empfehlen. Für die Bewohner werden viele Aktivitäten angeboten, so dass es ihnen nie langweilig wird. Das Essen ist sehr ausgewogen und abwechslungsreich. Die Zimmer sind schön und seniorengerecht ausgestattet. Großes Lob an das Personal und ihre Zeit und Geduld.
Małgorzata Matuszak
Małgorzata Matuszak
Opinia z Google
5.0
25.06.2018
Boguś Bob
Boguś Bob
Opinia z Google
3.0
20.06.2018
Andrzej Makowski
Andrzej Makowski
Opinia z Google
5.0
23.05.2018
Jest dobrze. Dużo można zdziałać, jak się ma serce do ludzi.
Grzegorz Gabrys
Grzegorz Gabrys
Opinia z Google
5.0
22.04.2018
Wszystko na piątkę z dużym plusem!
Paweł Majewski
Paweł Majewski
Opinia z Google
5.0
28.02.2018
Roman Kryszczuk
Roman Kryszczuk
Opinia z Google
5.0
13.01.2018
Dom pomocy jest bardzo miły dla wszystkich
Krzysztof Rybakowski
Krzysztof Rybakowski
Opinia z Google
5.0
05.11.2017
KAJA KARPIENKO
KAJA KARPIENKO
Opinia z Google
5.0
01.11.2017
Daria Mikuliszyn
Daria Mikuliszyn
Opinia z Google
5.0
17.09.2017
Jarosław Z
Jarosław Z
Opinia z Google
5.0
03.08.2017
Piotr Marczenia
Piotr Marczenia
Opinia z Google
5.0
25.06.2017
Ok
wiesław Jęcek
wiesław Jęcek
Opinia z Google
1.0
04.06.2017
Sławomir Sroka
Sławomir Sroka
Opinia z Google
5.0
14.07.2016
Zobacz więcej (44)