Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5831803135
Rok założenia:
2012

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Gdańsk, Niepołomicka 32
Jeśli cenicie sobie Państwo wykwintny i złożony smak potraw przygotowywanych wyłącznie ze starannie...
Gdańsk, św. Ducha 16 lok. 24
Jeżeli poszukujesz niepowtarzalnej restauracji z wyjątkowym klimatem - idealnie trafiłeś! Wystrój n...
Gdańsk, al. Grunwaldzka 35
Serwujemy dania kuchni polskiej, które przyrządzamy według tradycyjnych receptur. Posiłki przygotow...
W naszym barze mlecznym klienci mają okazję skosztować pysznych dań kuchni polskiej przygotowanych ...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5831803135 została umieszczona firma: "Pod Zegarem Firma usługowa Ewa Bobrowska".

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kowale w województwie pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2012. Przedsiębiorstwo znajduje się na Wierzbowa 2. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 80-180 Kowale. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.3176365N, 18.5557304E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: recepcja@noclegipodzegarem.pl. Przedsiębiorstwo "Pod Zegarem Firma usługowa Ewa Bobrowska" działa od lat w branży Restauracje polskie.

"Pod Zegarem Firma usługowa Ewa Bobrowska" posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 535 345 001 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Pod Zegarem Firma usługowa Ewa Bobrowska

Pod Zegarem Firma usługowa Ewa Bobrowska, Kowale

Opinie (0)

Opinie o firmie Pod Zegarem Firma usługowa Ewa Bobrowska