Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5471938501
REGON: 072696793
KRS: 0000003804
Rok założenia:
2001

Polecane oferty

Zapewniamy specjalistyczną opiekę medyczną. Naszym celem jest niesienie pomocy wszystkim chorym, kt...
W Medi Kompleks świadczymy usługi medyczne na terenie gminy Wiśniowa i gmin ościennych. W zakres na...
Wieloletnia obecność na rynku usług medycznych pozwoliła nam dogłębnie poznać procesy zachodzące w ...
Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny to placówka z tradycją. Czynimy wszystko aby pod...

O firmie

Prowadzony przez nas szpital Pod Bukami znajduje się w Bielsku-Białej. Działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku. Zależy nam na niesieniu pacjentom kompleksowej pomocy, dlatego zatrudniamy różnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Oferta

Dzięki nieustannemu dążeniu do rozwoju oraz zapewniania pacjentom jak najlepszej opieki medycznej udało nam się uruchomić pięć oddziałów:
 • Oddział Chirurgii Ogólnej Jednego Dnia
 • Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
 • Oddział Urologiczny Chirurgii Jednego Dnia
 • Oddział Chirurgii Plastycznej
 • Oddział Okulistyczny
Ponadto współpracujemy z anestezjologami i rehabilitantami, którzy zapewnią Państwu najlepszą opiekę przed zabiegiem, w trakcie jego trwania oraz w okresie rekonwalescencji. Dodatkowo zapraszamy do wielu poradni specjalistycznych, z których niektóre współpracują z Narodowym Funduszem Zdrowia. Mogą Państwo skorzystać z opieki pracujących u nas lekarzy specjalistów.

W szpitalu pracuje:
 • alergolog
 • dermatolog
 • diabetolog
 • dietetyk
 • endokrynolog
 • chirurg dziecięcy
 • ginekolog
 • internista
 • neurochirurg
 • onkolog
a także okulista, hematolog, pediatra, pulmonolog, reumatolog, urolog czy lekarz medycyny pracy.

Wszystkie badania wykonujemy w przeznaczonych do tego pracowniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny. Nasi pacjenci mogą skorzystać z pracowni EKG, EMG, endoskopowej, rezonansu magnetycznego, RTG, USG oraz USG Doppler.

Wszystkie badania wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, co minimalizuje ryzyko wystąpienia błędu. Sympatyczny i uprzejmy personel zapewnia pacjentom poczucie komfortu, miłą atmosferę, a przede wszystkim doskonałą opiekę.

Nie daj się pokonać chorobie. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem szpitala Pod Bukami z Bielska-Białej.

Kontakt

Kontakt Pod Bukami Sp. z o.o. Szpital, przychodnie specjalistyczne

Pod Bukami Sp. z o.o. Szpital, przychodnie specjalistyczne, Bielsko-Biała

Opinie (3)

Opinie o firmie Pod Bukami Sp. z o.o. Szpital, przychodnie specjalistyczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dagmara R.
Dagmara R.
5.0
21.03.2018
Jestem po zabiegu rekonstrukcji ACL. Zarówno opieka dr Janusza, pobyt w szpitalu i opieka na najwyższym poziomie. Polecam. Jeżeli komuś zależy na profesjonalnej obsłudze to to właściwe miejsce. Trzeba się liczyć z kosztami, ale na prawdę warto. Nie wyobrażam sobie zabiegu, pobytu i opieki jaka oferuje Szpital Wojewódzki. To, że Szpital Pod Bukami ( jak inne bielskiego kliniki ) nie otrzymał kontraktu od NFZ jest dla mnie oburzajace. Cieszę się, że mnie udało się jeszcze skorzystać. Niedługo kończę leczenie, wyniki są więcej niż zadowalające. Jeżeli będę jeszcze musiała korzystać z poradni specjalistycznych na pewno tu wrócę. To moje pierwsze doświadczenia ze szpitalem i takie pozytywne zaskoczenie! Gdyby tak było wszędzie.... Pozdrawiam cały personel!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
25.03.2014
Od kilku lat płacę ok 50 zł /m-c w PZU i mam w ten sposób polisę ,która uprawnia mnie do opieki medycznej w przychodni Pod Bukami. Jestem BARDZO zadowolona z każdej wizyty. W umowie mam gwarancję przyjęcia przez lekarz do 5 dni roboczych i nigdy nie zdarzyło się aby to było więcej. Jedynie, kiedy lekarz jest na urlopie to mogę skorzystać z wizyty u innego lekarza tej samej specjalizacji. Zgadzam się z moją poprzedniczką, obsługa bardzo miła a wiele badań w ramach pakietu wykonywanych jest na miejscu. BARDZO POLECAM! Zastanawiam się jak to jest, że do NFZ co miesiąc obowiązkowo płacę ponad 200 zł i na wizytę u lekarza muszę czekać nieraz wiele miesięcy, a tutaj wszystko i z uśmiechem otrzymuję niemal od ręki?
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.11.2013
Świetna przychodnia, bardzo miła obsługa i na przyjęcie do specjalisty nie czeka się tygodniami - polecam wszystkim Maja