Prowadzimy księgowość uproszczoną
Prowadzimy księgowość uproszczoną, Plus Biuro rachunkowo - księgowe, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 17:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6251220038
REGON: 277734606
Dodatkowe kontakty:

32 257 08 61

Rok założenia:
2002

O firmie

Biuro rachunkowo-księgowe Plus znajduje się w Katowicach. Powstało w 2001 roku i specjalizuje się w usługach związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Właścicielką firmy jest Wioletta Wojciech.

Oferta

Biuro rachunkowe Plus to firma z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi uprawnieniami. Posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki profesjonalnemu podejściu zaufały mu już podmioty z Polski, Niemiec i Austrii. Są wśród firmy jednoosobowe, przedsiębiorstwa zatrudniające ponad 100 osób, a także spółki, spółdzielnie, stowarzyszenia i fundacje. Każdy klient biura otrzymuje gwarancję indywidualnego traktowania, dotrzymywania terminów i konkurencyjnych cen. Podstawą firmowej oferty jest prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz spraw kadrowo-płacowych. Usługi w tym zakresie to:
  • rozliczanie pit
  • rozliczanie cit
  • rozliczanie vat
  • rozliczanie ryczałtu
  • wyliczanie składek zus
  • wystawianie zaświadczeń
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • sporządzanie umów
  • rozwiązywanie umów
Sprawy kadrowe i płacowe obsługiwane przez księgowych biura to także ustalanie terminów urlopów, tworzenie list płac oraz sporządzanie comiesięcznych i corocznych deklaracji podatkowych
.
Biuro Plus reprezentuje też klientów przez US, ZUS i PIP oraz pomaga zakładać działalność gospodarczą. Służy poradami w kwestii wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania oraz pomaga dobrać ubezpieczenia pracownicze i uzyskać kredyty. Pośrednictwo obejmuje kredyty inwestycyjne i obrotowe. Dodatkowo firma prowadzi wirtualne biuro, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o znalezienie lokalu dla swojej działalności.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest sprzedaż usług komórkowych i pośrednictwo w pomocy prawnej. Z biurem współpracuje kancelaria adwokacka specjalizująca się w sprawach dofinansowania europejskiego, finansów, marketingu internetowego, a także budownictwa, transportu i motoryzacji.

Zakres działalności biura jest bardzo szeroki, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani usługami firmy Plus, to najlepiej odwiedzić stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.

Wideo

Kontakt

Kontakt Plus Biuro rachunkowo - księgowe

Plus Biuro rachunkowo - księgowe, Katowice

Opinie (2)

Opinie o firmie Plus Biuro rachunkowo - księgowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.05.2014
Obsługa mojej firmy w pełni profesjonalna oby tak dalej! :)) Biuro rachunkowe PLUS kompleksowo zajmuje się moją firmą.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.01.2014
Biuro rachunkowe godne polecenia, od kilku lat współpracuję.