Twój profesjonalny warsztat samochodowy
Twój profesjonalny warsztat samochodowy, Planet Serwis Adam Dydyński, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121644304
REGON: 932051591
Rok założenia:
1999

O firmie

Firma Planet Serwis powstała w 1999 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Ratowicach, na terenie powiatu wrocławskiego. Zajmujemy się usługami mechanizacyjnymi. Właścicielem jest Adam Dydyński.

Oferta

Planet Serwis to profesjonalny warsztat samochodowy. Kompleksowo naprawiamy samochody różnych marek. Nie boimy się wyzwań, dlatego przyjmujemy nawet najtrudniejsze zadania. Oferta serwisu to mechanika samochodowa, w której skład wchodzą naprawy zawieszenia, naprawy układów hamulcowych, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa rozrządu, wymiana nagrzewnic oraz naprawa układów wydechowych.

Poza tym prowadzimy prace związane z elektryką samochodową. W ramach tego Klienci mogą liczyć na: diagnostykę komputerową samochodu, naprawę rozruszników i alternatorów, montaż świateł jazdy dziennej i naprawę instalacji elektrycznych. Zaoferować możemy także serwis opon, a w tym: wymianę opon, wulkanizację, wyważanie kół. Klimatyzacja samochodowa również nie ma przed nami tajemnic. Serwisujemy układ klimatyzacji, czyścimy układ klimatyzacji (odgrzybianie, ozonowanie, wymieniamy filtry pyłkowe.

Zostawiając u nas swój samochód, mają Państwo pewność, że dzięki kompleksowym usługom poradzimy sobie z każdym problemem auta. Właśnie to sprawia, że nasz serwis jest godny zaufania w każdej sytuacji. Zapewniamy bezpieczną i bezawaryjną jazdę. Dlatego właśnie nie ograniczamy się do kompleksowego serwisu i konsultacji, ale wykonujemy również bardzo ważną diagnostykę pod kątem bezpieczeństwa.

W Planet Serwis samochodem zajmie się wyłącznie wykwalifikowany i przeszkolony personel. Daje to pewność rzetelnie wykonanej usługi. Zapraszamy!

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Warsztat samochodowy dla twojego pojazdu
Warsztat samochodowy dla twojego pojazdu
Dzięki kompleksowym usługom oferowanym przez warsztaty samochodowe, korzystające z najnowszego sprzętu twoje auto będzie służyło ci długie lata.

Wideo

Kontakt

Kontakt Planet Serwis Adam Dydyński

Planet Serwis Adam Dydyński, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Planet Serwis Adam Dydyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
20.05.2019
Mam dobre doświadczenia z wami. Jesteście świetnymi mechanikami. Potraficie poradzić sobie z moim samochodem.