Nowoczesne projekty mieszkań
Nowoczesne projekty mieszkań, Plan Doskonały Martyna Pietrzyk, Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251673671
REGON: 369946429
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma projektowa Plan Doskonały prowadzona jest przez Martynę Pietrzyk. Siedziba naszego biura znajduje się w Wołominie, w województwie mazowieckim.

Oferta

Firma Plan Doskonały specjalizuje się w przygotowywaniu projektów oraz aranżacji wnętrz. Nasza praca jest przede wszystkim naszą pasją, dzięki czemu do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Zależy nam na tworzeniu estetycznych oraz funkcjonalnych przestrzeni. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i oczekiwania.

Oferujemy:
  • projekty kuchni,
  • projekty sypialni,
  • projekty salonu,
  • projekty łazienki,
  • wystrój wnętrz.
Zajmiemy się przygotowaniem nowoczesnej aranżacji mieszkań oraz domów. Podejmiemy się odnowienia starych wnętrz. Zadbamy o niezbędne dekoracje, które ozdobią Państwa pomieszczenia. Przeprowadzamy konsultacje, podczas których ustalamy, w taki sposób przebiegać będą wszelkie prace. Przygotujemy wizualizacje, które pozwolą zobaczyć, jak będzie wyglądać wnętrze po zrealizowaniu projektu.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zamówień. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura w Wołominie!

Artykuły

Jak wykorzystać małą przestrzeń użytkową w domu czy mieszkaniu?
Jak wykorzystać małą przestrzeń użytkową w domu czy mieszkaniu?
Biuro projektowe może zaproponować klientowi aranżację wnętrz odpowiednią do metrażu – nawet jeśli jest on niewielki, dom czy mieszkanie mogą być funkcjonalne.
Właściwa aranżacja kuchni i łazienki
Właściwa aranżacja kuchni i łazienki
Warto powierzyć specjalistom z biura projektowego stworzenie koncepcji funkcjonalnej i stylowej łazienki czy kuchni, które będą pełne nietuzinkowych rozwiązań.
Adaptacja poddasza – co proponują biura projektowe?
Adaptacja poddasza – co proponują biura projektowe?
Adaptacja poddasza w wielu przypadkach jest dość skomplikowana, dlatego należy jej przeprowadzenie zlecić specjalistom z renomowanego biura projektowego.
Kompleksowe usługi dobrego biura projektowego
Kompleksowe usługi dobrego biura projektowego
Biuro projektowe Plan Doskonały jest w stanie wykonać profesjonalną aranżację wnętrz domów czy mieszkań i zadbać o odpowiednią realizację prac wykończeniowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Plan Doskonały Martyna Pietrzyk

Plan Doskonały Martyna Pietrzyk, Wołomin

Opinie (5)

Opinie o firmie Plan Doskonały Martyna Pietrzyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Igor
Igor
5.0
10.05.2019
Bardzo sympatyczna współpraca, wzięli pod uwagę wszelkie nasze prośby, dzięki czemu jesteśmy w stu procentach zadowoleni z efektu! Polecamy!
Małgorzata
Małgorzata
5.0
14.03.2019
Polecam, bardzo fajne doradztwo, bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie wszelkich prac. Dużo świetnych pomysłów.
Karol
Karol
5.0
09.01.2019
Przygotowali mi projekt aranżacji kuchni, który bardzo przypadł mi do gustu. Jestem zadowolony z przebiegu prac i efektu końcowego.
Aneta
Aneta
5.0
17.11.2018
Pani Martyna ma mnóstwo pomysłów, bardzo nowoczesnych i oryginalnych. Pomogła mi stworzyć mieszkanie, o jakim marzyłam. Polecam!
Elżbieta
Elżbieta
5.0
20.09.2018
Współpraca przebiegła świetnie! Szczegółowe konsultacje, bardzo obrazowe wizualizacje - dzięki temu wszystko wyszło dokładnie tak, jak tego chciałam. Polecam wszystkim, świetne biuro!