Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443549633
REGON: 383537944
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Sosnowcu" z siedzibą miejscowości Sosnowiec sprawuje opiekę i zajmuje się wychowaniem dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. W domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych, przebywają przede wszystkim dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również w wyniku prośby rodziców, którzy w chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Sosnowcu" prosperuje w miejscowości Sosnowiec w województwie śląskim. Można nas znaleźć pod adresem: 3 Maja 5 lok. 6-9. Kod pocztowy niezbędny do nadania korespondencji, to: 41-200 Sosnowiec. "Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Sosnowcu" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6443549633. Numer REGON to: 383537944.

Kontakt

Kontakt Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Sosnowcu

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Sosnowcu, Sosnowiec

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 2 w Sosnowcu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.