Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443549627
REGON: 383535827
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Sosnowcu" mieści się w miejscowości Sosnowiec i odpowiada za zapewnienie opieki oraz wychowania dzieciom, które są całkowicie lub czasowo pozbawione opieki rodziców. W domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych, przebywają przede wszystkim dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również w wyniku prośby rodziców, którzy w chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Sosnowcu" prowadzi działalność w miejscowości Sosnowiec w województwie śląskim. Dokładny adres placówki, to: mjr. Piwnika-Ponurego 9. W celu wysłania korespondencji należy posłużyć się kodem pocztowym: 41-205 Sosnowiec. "Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Sosnowcu" posiada Numer Identyfikacji Podatkowej: 6443549627. Nasz numer REGON, to: 383535827.

Kontakt

Kontakt Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Sosnowcu

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Sosnowcu, Sosnowiec

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 w Sosnowcu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.